Шоу-бізнес
Соня Плакидюк прокоментувала заручини з Річардом Горном

Соня Плакидюк — fashion- фотограф і експерт проекту «Топ-модель по-українськи» — наречена. Зі своєю половинкою — Річардом Горном — Соня познайомилася на знімальному майданчику під час кастингів експертів реаліті «Супермодель по-українськи» в 2014 році.

І нареченою, до слова, теж стала під час зйомок. Правда, вже іншого проекту. Зробити пропозицію Горну допомогла Маша Єфросиніна та її новий проект «Сюрприз! Сюрприз!».

Соню запросили в студію, щоб, нібито, виконати мрію її прихильниці. Але в підсумку в центрі сюрпризу виявилася сама Соня.

«Ми приховували ці стосунки, адже щастя повинно бути тихим, — розповів Горн. — Пам’ятаю, коли побачив Соню, відразу подумав: вона відьма! Руда, зухвала вона миттю розташувала мене до себе». Кілька місяців Соня і Річард просто працювали разом. Адже на той момент Соня була заручена з іншим.

Читайте також: ВАКАРЧУК РОЗКРИТИКУВАВ ДЕРЖАВНУ ПОЛІТИКУ

Але потім хлопці вирушили в Карпати. І в Яремче зрозуміли — вони не просто колеги. «Першим подарунком від Річарда став гуцульський вінок — стрічка з бомбонами, яку він пов’язав мені на голову.

Як пізніше з’ясувалося, це був головний убір нареченої, — каже Соня. — З тих пір у нас цілком певний вектор. Він — козак Вакула, а я ніби як Оксана «.

Пропозиція руки і серця Річард теж вирішив робити по-гуцульськи. В українському народному костюмі і з сватами, роль яких виконали Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

«Я абсолютно не очікувала такого повороту подій. Добре, що сиділа, коли в студію вийшов Річард. Інакше впала б, — посміхається Соня. — Я в шоці, захваті і дуже щаслива!».

Привітати хлопців прийшли їхні друзі — стиліст проекту «Топ-модель по-українськи» і дизайнер Артем Климчук , співачки Даша Астаф’єва та Ассія Ахат. А ведуча і модель Алла Костромічева передала віртуальний привіт — з Нью-Йорка.

«Ми були свідками зародження цих відносин. Думаю, тоді, на самому початку, Соня не усвідомлювала до кінця всіх масштабів того, що відбувається. Коли у них все з Річардом закрутилося, вона навіть боялася думати про те, що це може перерости в щось велике.

Але Річард продовжував їй доводити, що він саме та людина, що він хоче бути з нею і хоче робити її щасливою. Вони один одного доповнюють. і я вважаю їх ідеальною парою «, — сказала Алла Костромічева.

Джерело.

Related Post