fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Шоу-бізнес
“Сподіваюся, не стане частиною отари”: Ольга Фреймут розхвалила свою дочку

Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка нещодавно впала з крісла під час зйомок, похвалилася передплатникам новим досягненням своєї дочки. Злата Мітчелл випустила чергову колекцію одягу, показ якої відбувся в рамках Junior Fashion Week.

“Сьогодні в рамках Junior Fashion Week состоялся показ Колекції Злата Мітчелл #whoareyouintheworld. Мене на бекстейдж перед показом дочка не пустила. Колекцію я до дефіле НЕ бачила: все несподіванкою захотіла Залишити”, – написала Оля.

Читайте також: У РАДІ ЗАПРОПОНУВАЛИ ПОЗБАВИТИ ЛОРАК, ЛОБОДУ І КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «НАРОДНИХ АРТИСТІВ УКРАЇНИ»

Також ведуча зазначила, що пишається своєю дочкою і підтримує її у всіх починаннях, стверджуючи, що не можна змінювати своєї мрії.

“Як я пишаюся дочкою: незалежна така, яка ніколи не була і, сподіваюся, не стане частиною отари. Модою і стрімким зверненням через неї дала знати – не можна зраджувати собі. Мріям. Покликанню.

Потрібно егоїстично примощуватися під сонцем. Альпініст ти чи вчитель географії; танцівниця чи авіатор; почути себе важливо. І бажано вчасно.

Чи кожен наважиться? Горда, що у 12 дитина починає так добре знатися на правилах життя. Дякую, Злата, за подарунок. До речі, гроші на створення колекціі Дочка взяла з продажів попередньої. За такими зухвальцями майбутнє”, – написала Фреймут.

Джерело.

Related Post