fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
Так стало гірко, що людина, з якою стільки прожито, якому сина нapoдилa, бажає, щоб у мене в житті все було погано

Не так давно розлучилася, проживши в шлюбі 5 років. Ініціатива була моєю.

Головна причина – ми з сином завжди були на останньому місці рейтингу його життя – спочатку батьки, потім друзі, потім знайомі, незнайомі, а далі і до нас черга доходила.

Завжди розраховувала тільки на себе, тому що не раз чула: «Твої проблеми – це твої проблеми».

Моя думка ніколи не грало ролі.

Зате претензій багато дуже було. (Ні, він не завжди був таким. Став змінюватися, коли пішов працювати з офіційною роботи «в гаражі», де завів нове коло спілкування і, мабуть, змінив світогляд).

Останні рік-два просто мовчала, а потім настав той межа і я зважилася на розлучення. Скільки гидот я почула від нього і його сім’ї (хоча до цього мене «любили») … Потім покаяння, визнання в любові.

Читайте також:  Що ж це за матір, яка постійно кричить на свою дитину?

Ні, не подумайте, не повернулася, але пробачила. Нормально спілкувалася.

А вчора він прийшов до сина і з великим зловтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нафіг я не здалася нікому з дитиною).

І так стало гірко, що людина, з якою стільки прожито, якому сина нapoдила, бажає, щоб у мене в житті все було погано.

Я прямj в якійсь прострації. Розумію, що розлучення був неминучий, але не знаю зараз як почати жити.

І справа не в необхідності мати поруч «штани», як зараз кажуть, я працюю і вмію заробляти (і в декреті працювала), можу утримувати себе і сина на гідному рівні, виглядаю теж непогано, але впевненості немає.

Раніше танцювала, читала, в’язала – багато хобі було, а зараз загнала себе в 2 роботи і немає інтересу ні до чого.

То добре, щоб син, шалено його люблю. Розумію, що історія стара як світ, просто потрібно було виговоритися.

Related Post