fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Шоу-бізнес
Такі щасливі: Настя Каменських і Потап показали нові фото з медового місяця

Після весілля під Києвом популярні артисти Потап і Настя Каменських вирушили насолоджуватися весільною подорожжю до Туреччини.

Захоплені один одним молодята не забувають про своїх передплатників і радують новими фото. Джерело

Новоспечені подружжя вирішило підкреслити свою засмаглу шкіру білосніжними нарядами, які удвох і наділи.

На знімку Настя Каменських і Потап з келихами коктейлів радісно позують, не приховуючи своїх трепетних почуттів.

Читайте також: Залишився ні з чим: Мурат позбувся бізнесу після розлучення з Ані Лорак

“В голові і серці тільки радість і щастя і любов, намагаюся працювати, але зовсім не виходить – не хочу, живу, сміюся, люблю”, – зворушливо написав під фото Потап.

Related Post