fbpx
Шоу-бізнес
“Танці з зірками 2017”: яка пара залишила чвертьфінал проекту

Восьмий випуск “Танці з зірками 2017” вийшов 15 жовтня на телеканалі “1+1”. У цьому випуску “Танці з зірками 2017” проект залишила пара Сергія та Сніжани Бабкіних.

У восьмому випуску “Танці з зірками 2017” за місця у проекті змагалися 5 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіни, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: 70-РІЧНА НІНА МАТВІЄНКО ПОХИЗУВАЛАСЯ СТРУНКОЮ ФІГУРОЮ (ФОТО)

Тематикою сьогоднішнього ефіру стала “Машина часу” і танцювальні пари повинні були виконати два заданих стилі танців, щоб отримати місце в наступному ефірі.

Отже наступного разу на паркет вийдуть вже 4 танцювальні пари, які змагатимуться у півфіналі і з яких лише одна пара отримає перемогу у проекті.

За остаточними голосами суддівських оцінок за два танці та глядацького голосування, в зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість балів: пара Наді Дорофєєвої та Жені Кота і пара Сергія та Сніжани Бабкіних.

 

 

Дві танцювальні пари знову виконали свої останні номери, – “танець за життя” перед суддями, які і вирішили їхню подальшу долю в проекті. Тому, за оцінками суддів, проект “Танці з зірками 2017” залишила пара Сергія та Сніжани Бабкіних.

Пара виконувала два танці: яскравий рок-н-рол та фрістайл.

Джерело.

Related Post

facebook