fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Тепло, але мокро: прогноз погоди в Україні на тиждень

Квітень Україні буде теплим, але погода очікується мінливою – про це днями заявили синоптики.

Знаючи, наскільки мінливий прогноз погоди. Джерело

У суботу, 6 квітня на українців чекає прекрасний, дуже підходящий для прогулянок і виїздів за місто день.

По всій Україні сухо і сонячно, температура повітря вдень в середньому складе в середньому від 13 до 15 градусів вище нуля.

У неділю, 7 квітня на захід країни прийдуть дощі. Разом з тим, опади не принесуть похолодання – в західних областях вдень від 15 до 17 градусів тепла.

У решті регіонів сухо, температура повітря в середньому 14-16 градусів.

Читайте також: Як різні знаки Зодіаку проявляють своє кохання: неадекватні Водолії і холодні Козероги

У понеділок, 8 квітня дощів варто чекати в північних областях (Чернігівській, Сумській) і на півдні (в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму).

Стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і напередодні.

У вівторок, 9 квітня дощі пройдуть вже всюди, крім східних областей.

Температура повітря на заході країни вдень складе в середньому 13-15 градусів, у північних областях 14-16 градусів, в центрі, на сході і на півдні 15-17 градусів.

У середу, 10 квітня опади очікуються по всій країні. У західних областях трохи похолодає – днем там 10-13 градусів.

У центрі, в східних областях і на півдні від 15 до 17 градусів, на півночі, як і напередодні, 14-16 градусів вище нуля.

Related Post