fbpx
Суспільство
Ти маєш право сумувати за ним, навіть через весь цей час

Ти маєш право нудьгувати за тим, з ким у тебе була така сильна зв’язок, навіть якщо пройшли роки з тих пір, як ви в останній раз розмовляли.

Немає кінцевої точки, коли ти повинна досягти прийняття. Немає встановленого дедлайну, коли ти повинна забути.

Твої друзі можуть змушувати тебе відчувати себе винуватою за те, що ти зациклюєшся на минулому, тому що вони втомилися слухати, як ти кажеш про нього, хоча пройшло вже багато часу, але це не означає, що з тобою щось не так.

Ти маєш право сумувати за нього. Навіть якщо пройшли роки. Навіть якщо він зробив тобі боляче. Навіть якщо ти впевнена, що він ніколи не думає про тебе.

Те, що ти сумуєш за нього, чи не робить тебе жалюгідною. Тобі не повинно бути соромно визнати це.

Ти маєш право сумувати за нього, тому що він був для тебе важливий. Тому що ви разом переживали важливі життєві моменти. Тому що, хоча все закінчилося погано, був час, коли ви були щасливі.

Читайте також: СВЕКРУХА ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ, А МІЙ ЧОЛОВІК ПРОТИ

Немає нічого поганого в тому, щоб сумувати за нього через стільки часу – адже це і не означає, що ти зациклюєшся на ньому. Може ти вже забула його, в тому плані, що вже точно знаєш, що ви більше ніколи не будете разом.

Але ти можеш забути когось, але все ще нудьгувати по ньому – по вашій дружбі, по вашим довгих розмов. Ти можеш пережити розставання, але все ще сумувати за нього. Ти можеш бути щаслива в своєму новому житті, але все ще сумувати за нього.

Адже є вчителі, за якими ти сумуєш. Є друзі дитинства, за якими ти сумуєш. Є родичі. Те, що ти сумуєш за ним, не означає, що ти хочеш повернути ті дні. Ти можеш бути щасливішим зараз. Ти можеш просто цінувати минуле, але любити своє справжнє.

Коли людина, яка була тобі дійсно важливий, йде з твого життя, ти не переш все спогади про нього. Ти не повинна вести себе так, ніби він раптом більше нічого для тебе не значить. Ти не повинна намагатися таким чином захистити себе.

Ти не повинна соромитися того, що сумуєш за комусь, навіть якщо він не сумує за тобою.

Якщо у тебе є щасливі спогади з кимось, тоді ти можеш їх оживляти. Просто тому що цю людину більше немає в твоєму житті, не означає, що він не може з’являтися в твоїх думках.

Твоє минуле сформувало тебе в ту людину, якою ти є зараз. Твоє минуле важливо. Ти не повинна дозволяти собі забути, через що ти пройшла, навіть якщо це боляче навіть якщо ти налаштувала своє серце ніколи не дозволяти цій історії повторюватися.

Ти маєш право сумувати за нього, навіть через весь цей час. Ти маєш право мати почуття, навіть якщо всі вважають, що ти повинна вже все забути.

Джерело.

Related Post

facebook