fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
«Ти ж пенсію отримуєш? Що тобі весь час не вистачає?»- дуже «розумна» дочка

Є у мене одна знайома, зараз теж в Києві живе. Нещодавно сюди переїхала, заміж вийшла. Живе добре, забезпечено. Чоловік у неї заробляє пристойно. Будинок у них свій, машина. Ну як будинок, я б навіть сказав палац, а не будинок.

Так ось, після того, як Юля переїхала, перший час вона підтримувала тісні стосунки зі своєю мамою, яка залишилася жити в селі, звідки Юля і сама родом.

Мама у неї пенсіонерка, постійні проблеми зі здоров’ям, брак коштів і так далі. Загалом, стандартна ситуація життя пенсіонерів в провінції.

Юля спочатку маму підтримувала, хоч не грошима, так морально. Заспокоювала, обіцяла, що забере її до себе, що та одна не залишиться.

Читайте також: ЯНКА ПОШКОДУВАЛА «ДYPOЧКА», А В ПІДСУМКУ ЗНАЙШЛА НАЙКРАЩОГО ЧОЛОВІКА

Йшов час, Юля все більше освоювалася у великому місті, звикала до нової заможного життя. Все менше вона цікавилася справами своєї мами, все частіше забувала їй дзвонити.

І ось, одного разу мама подзвонила Юлі і звернулася до неї з проханням: «Доню, мені не вистачає грошей на ліки. Дуже незручно у тебе просити, але більше ні в кого. Може ти зможеш мені допомогти? Або у чоловіка попросити. Я буду потихеньку віддавати».

Юля в цей час ходила з подругою по торговому центру, доглядаючи собі нові чоботи. Захоплена процесом, вона дратівливо відповіла мамі: «Ти ж отримуєш пенсію? Що тобі весь час не вистачає? Мамо, гроші з повітря не беруться! Їх заробляють! Візьми якись підробіток, я не знаю. Все, давай! »

«Доню, я отримую пенсію в 1,200 грн. Мені потрібно заплатити відразу ж 3 тисячі. У мене просто немає таких грошей. Я б з радістю взяла якусь роботу, але не дозволяє здоров’я. Ти пробач, я не повинна була у тебе просити! »- відповіла пенсіонерка.

До Юлі так і не дійшла, що мама у неї одна, а чобіт і подруг може бути ціла купа.

Про цю ситуацію дізнався Юлін чоловік. Від мене впізнав. Він, не кажучи дружині ні слова, купив тещі квитки до міста і влаштував її в платну клініку на обстеження. Все закінчилося добре, пенсіонерка пішла на поправку.

Ось невже, якісь 3 тисячі можуть бути важливіше, ніж здоров’я рідної мами?

Джерело.

Related Post