fbpx
Шоу-бізнес
У мережі з’явилися рідкісні фотографії співачки без фотошопу: вся в прищах

На днях в мережі були опубліковані рідкісні знімки Олени Темникової, на яких вона зображена без обробки фотошопом. Шанувальники були шoкoвaні станом шкіри співачки.

B аккаунті Instagram @admin.anshlak були опубліковані знімки з недавнього виступу Олени Темникової. Шанувальників шокувало, що на фото обличчя популярної співачки буквально усипане прищами.

Поганий стан шкіри співачки підтверджують і шанувальники, які особисто зустрічалися зі своїм кумиром. Деякі стверджують, що з-за великих проблем з шкірою Олена часто відмовляється від спільних фотографій.

Так, вона ніколи не фотографується з шанувальниками після концерту, коли її макіяж вже “підтік”.

“Пару місяців тому вона приїжджала в моє місто, щоб виступити на закритій вечірці одного багатого чоловіка. У нього ювілей був, серед гостей був і мій чоловік. Додому він приїхав під враженням від Темниковой)))

Каже, прищава вся, обличчя покрите шаром тоналки. Саме прикольне, що вона не погодилася ні з ким сфотографуватись на телефон або фотоапарат. Тільки на старенький полароїд, де її прищі були б непомітні”, – розповідає одна з прихильниць.

Джерело.

Related Post

facebook