fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Український гурт “Алібі” повертається на сцену після 5 років перерви

Екс-учасниці групи “Алібі” Анна та Ангеліна Завальські готові відродити дует після п’ятирічної перерви.

Нещодавно дівчата спільно виступили на одному з концертів.

“П’ять років дует “Алібі” разом не з’являвся. І ми не говорили, що припинили своє існування. Але декрет один, другий, потім знову другий, третій. Зараз подумаємо, тому що ностальгія є”, — розповідає Ангеліна.

“Нам сподобалося знову відчувати одна одну на сцені і сподобалася реакція публіки. Тому поки не будемо розкривати секрети, але думаємо, як продовжити цю історію” — підтримує сестру Ганна.

Читайте також: «ОСЬ ЦЕ НОГИ»: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПОХВАЛИЛАСЯ ФІГУРОЮ В КУПАЛЬНИКУ

Співачки розповіли, що дует “Алібі” не припиняє отримувати пропозиції виступати на різних концертах та заходах не тільки в Україні, але і за її межами.

“Нашому батькові, який є продюсером “Алібі”, досі телефонують кожен місяць і ми дивуємося, як це, якщо вже п’ять років не виступаємо”, — повідомляє Ангеліна.

Український музичний дует “Алібі” утворився 6 квітня 2001 року. Учасниці дуету — рідні сестри Анна та Ангеліна Завальські.

Джерело.

Related Post