fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
Українською розмовляє з акцентом: син Тіни Кароль росте яничаром

Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла про те, як її син Веніамін вчиться у Великобританії.

Цього року хлопчик пішов не в третій клас, як повинен був, а в п’ятий. Пов’язано це з особливостями навчання в Англії. За словами співачки, він йшов до школи, практично не знаючи англійської мови.

“Він пішов у школу, не знаючи англійської. Перший місяць мовчав і пристосовувався, але він сам цього хотів.

Я завжди цікавилася чи ,можливо, він хоче додому. Раніше дуже часто там була, а зараз вже рідше. Так, він йде попереду своїх однолітків тут, в Україні “, – розповіла Тіна.

Читайте також: «ВИХІДНІ З МАМОЮ»: КРІСТІНА ОРБАКАЙТЕ ВИКЛАЛА ФОТО АЛЛИ ПУГАЧОВОЇ БЕЗ МАКІЯЖУ

Також вона зазначила, що зараз Веніамін вчиться нарівні з дітьми, які народилися у Великобританії, і йому не роблять ніяких винятків. Мабуть, тому він уже розмовляє рідною мовою з акцентом.

“Чесно скажу, хоч він там і ходить в український клуб, танцює козацькі танці, а в українській родині, в якій живе, говорить виключно рідною мовою, російську він вже забув, а українською говорить з акцентом”, – зізналася зірка.

Джерело.

Related Post