fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Українця безжалісно пoбuлu в Польщі: «шестеро на одного, поліція не реагує»

У Варшаві шестеро поляків жopcтоко пoбuлu водія Uber, бо той виявився українцем.

Про це повідомила правозахисниця, волонтерка Італійської федерації з прав людини Наталія Панченко у Facebook, передає УНН.

“Роман приїхав на виклик, де його чекало шестеро нетверезих клієнтів (автомобіль розрахований на 7 осіб). Під час поїздки пасажири попросили його ввімкнути польське диско, на що Роман відповів їм, що радіо в машині не працює.

Тоді чоловіки накинулися на нього з докорами, що якщо він не слухає польське поло, то й не поважає Польщу”, – написала Панченко.

За її словами, побоюючись за свою безпеку, водій зупинив авто та попросив пасажирів викликати собі інше таксі.

Тоді чоловіки почали кричати, щоб він повертався в Україну, вживаючи при цьому нецeнзурну лексику.

Читайте також: Погода на тиждень: стихія закотить істерику на всю Україну

Як написала Панченко, коли Роман почав записувати поляків на відео, ті витягли його на вулицю і жopстоко побили.

Як тільки Роман отямився, він пішов у лікарню та в поліцію. Проте в поліції, за словами Панченко, справу не поспішають відкривати.

“Поліцейські, які допитували його, не записали всього, що Роман свідчив в протокол, тому що вони вирішили, що це не важливо, і сказали йому, що в протоколі не треба писати все, досить “коротко описати ситуацію”, – написала Панченко.

Related Post