fbpx
Суспільство
“В той момент я подумала, що втpaчy її”: мати не знала, чому кричить кішка із спальні її доньки, те що трапилося далі здивувало

Молода закохана пара Рой і Берніта Роджерс з Канзас-Сіті (США) багато років мріяли створити велику сім’ю, але доля ставила перед подружжям все нові випробування. Три вaгiтнocті підряд для Берніти закінчилися вuкuднями, і сім’я вже втратила надію завести дитину.

Одного разу подружжя, прогулюючись околицями міста, помітили на вулиці чорне бездомне кошеня, не роздумуючи його забрали додому.

Милий котик отримав ім’я – Північ. Ласкавий пухнастик вимагав уваги і турботи, що трохи відволікло Роджерсов від сумних думок.

Однак, незабаром Берніта знову зaвaгiтнiлa. Пара була безмежно щаслива, а медики запевнили, що цього разу з дитиною все буде в порядку. Майбутні батьки не на секуду в цьому не сумнівалися.

Так і сталося. Через дев’ять місяців жінка нapoдuлa здорову дівчинку вагою 2 кг.

“Я вірю, що нapoджeння Стейсі було дивом”, — сказала Берніта. — Я не можу висловити, як довго ми чекали цього”.

Читайте також: ДИТИНА ВІД ПЕРШОГО ШЛЮБУ — ПРОБЛЕМА

Поруч з ліжечком Стейсі батьки поставили радіоняню і уважно стежили за дитиною. Навіть Північ відчувала відповідальність і не випускала дитину з виду.

У шість тижнів дівчинка зaxвopiла. Берніта показала її педіатру, але лікар переконала, що це звичайна застуда. В той день в гості до Роджерсів прийшли батьки Берніти. Уклавши Стейсі вдень спати, жінка приєдналася до родичів.

Але раптово в кімнату увірвалася схвильована Північ. З божевільним виглядом кішка стала стрибати на колінах у Берніти, ніби намагалася щось розповісти. Але коли господиня не звернула уваги на її поведінку, Північ помчала.

Через деякий час Берніта почула по радіоняні несамовиті крики кішки. Жінка кинулася в кімнату до Стейсі і побачила, що дочка зaдиxaється, а її обличчя посиніло.

“В той момент я подумала, що втрачу її”, — розповідає мати.

Дівчинку вчасно госпіталізували, і її стан стабілізувався. Лікарі повідомили, що невелике зволікання загрожувало б дівчинці cмepтю.

“Кішка дійсно врятувала життя нашій дитині. Тепер ми в боргу перед нею”, — сказала Берніта.

З цього часу пройшло 12 років. Стейсі виросла розумною і здоровою дівчинкою, а Північ, як і раніше, залишається її кращим другом.

“Північ — хороший друг. Я дуже люблю її, тому що вона завжди поруч зі мною”, — говорить дівчинка.

Джерело.

Related Post

facebook