fbpx
Шоу-бізнес
Ведуча Анфіса Чехова розлучилася з чоловіком

Чоловік телеведучої залишив їй квартиру і машину.

Ведуча Анфіса Чехова розлучилася з чоловіком. Телеведуча і її чоловік, актор Гурам Баблішвілі, багато місяців намагалися врятувати шлюб.

«Анфіса і Гурам офіційно розлучилися, — розповідає «СтарХіту» адвокат Катерина Гордон. — Подружжя не виносили сміття з хати, бо їм потрібен був час домовитися один з одним. Так що на процедуру розірвання шлюбу вони прийшли спокійними, підписали всі необхідні папери і мирно розійшлися.

Баблішвілі без зайвих питань залишив колишній дружині все спільно нажите майно — квартиру і машину. Сина Соломона кожен може бачити, коли захоче. Анфіса з радістю відпускає Соліком подорожувати з татом.

Цього літа вони удвох, наприклад, коло місяця відпочивали в Грузії. Гурам, до речі, планує повернутися туди жити, але, звичайно, про спадкоємця забувати ні в якому разі не буде! «.

На відміну від чоловіка, батько Чехової виявився не таким благородним. Тепер телеведучої чекають судові розгляди з кровним родичем.

Читайте також: НАДЯ ДОРОФЄЄВА СТАЛА БЛОНДИНКОЮ І ПРИМІРЯЛА ДІАДЕМУ ЗА 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

«Зараз я займаюся цією справою. Несподівано для всіх Олександр Іванович вирішив поборотися за маленьку квартиру, яку залишив дочки та дружини. Він пішов з сім’ї, коли Анфіса була зовсім маленькою, відносини між ними досі складні.

Папа постійно в бесідах з журналістами дозволяє собі некрасиві висловлювання на її адресу, звинувачує в аморальності. Хоча Чехова давно відійшла від образу скандалістки, стала турботливою мамою.

Вона з усім впорається! Анфіса шикарно виглядає, у неї є улюблена робота, син. Що ще потрібно для щастя?», — продовжує Гордон.

Анфіса Чехова і Гурам Баблішвілі почали зустрічатися в 2009 році. Через три роки у пари народився син Соломон. У 2015-му вони зіграли весілля.

Related Post

facebook