fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Відома українська співачка поїхала відпочивати у Маріуполь

Співачка Слава Камінська з дуету “НеАнгели” вирішила з дітьми відпочити у прифронтовому Маріуполі, пише 24 канал.

Світлини з вітчизняного відпочинку Слава опублікувала на своїй сторінці Instagram.

Зазначимо, виконавиця щороку їздить відпочивати на дорогі курорти закордон. Та цього разу вона обрала Маріуполь, де пройшло її дитинство.

Поїхала вона з дітьми Леонардом та Лаурою, чоловік Едгар залишився у Києві працювати.

Читайте також: АЛЬБІНА ДЖАНАБАЄВА І ВАЛЕРІЙ МЕЛАДЗЕ З’ЯВИЛИСЯ РАЗОМ НА МУЗИЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ

В одному зі своїх постів співачка розповіла, що отримує задоволення від відпочинку в Маріуполі, незважаючи на те, що звикла до більш дорогих курортів.

Related Post