fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Шоу-бізнес
Він кохав найгарнішу жінку Італії, а щасливим став з іншою. За цією парою стежать мільйони очей, а вони насолоджуються одне одним і батьківством. Йому 52, їй – 22, але почуття виявилися сильнішими за різницю у віці. Схоже, актор вирішив ще раз довести дружині (а заодно и всьому світу) щирість своих почуттів.

 

Венсан Кассель и Тіна Кунакі – одна з найбільш обговорюваних пар у світі. 52-літній актор и 22-річна модель разом вже довгий час. Навесні цього року у них народилася дочка Амазоні.

Але багато хто ще сумнівається, що це любов, списуючи все на пристрасть и небажаня Венсана старіти. Схоже, актор вирішив ще раз довести дружині (а заодно и всьому світу) щирість своих почуттів.

 

Він опублікував у своєму мікроблозі фото Тіни. Знімок з першого погляду нічим не примітний. Дівчина сидить за столом, заставленим келихами, в кадр також потрапили інші люди. Сама Тіна сміється, намагаючись стримати рукою своє розкуйовджене від пориву вітру пухнасте волосся.

По всьому, в цій картинці Венсан побачив ціле життя. Саме так він підписав фото, додавши ще закоханий емоджі.

«Ти теж моє життя», – прокоментувала Тіна пост.

А Венсан додав: «Я досяг успіху в моєму житті».

Треба сказати, що фото чарівної дружини на його сторінці з’являються не так часто. Тому кадр просто підірвав мережу.

 

 

Джерело

Related Post