fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Суспільство
Вирішила розлучитися – чоловік відразу став турботливим

Коли ми вирішимо піти – до нас можуть змінити ставлення.

Чоловік ображав дружину, розпускав руки, знущався. І завжди твердив, що жіночими справами займатися не хоче. Жодного разу тарілку за собою не помив.

І синочка теж бuв. Або просто не помічав його. І ось дружині зустрівся хороша людина. Вона набралася сил, відчула підтримку і любов і вирішила піти від чоловіка. Все залишити і піти з Ромочком. І тут чоловік став дуже ласкавим.

Він став дарувати дружині гладіолуси, гладити Ромочка по голові і навіть купив йому машинку. А потім подивився зі значенням, встав і вимив чашку, з якої пив чай.

Читайте також: СВЕКРУХА ШАНТАЖЕМ НАМАГАЄТЬСЯ ПОСЕЛИТИСЯ В КВАРТИРІ МОГО ЧОЛОВІКА

Дружина залишила всі сумніви в минулому і негайно пішла. Живе щасливо в новому шлюбі. І Ромочка ніхто не б’є ременем. І не відважує ляпаси.

Знаєте, чому вона пішла? Вона перш за думала, що ось такий чоловік чоловік. Такий у нього характер. Важке дитинство; батьки не навчили, як треба себе вести в сім’ї. І головою він стукався неодноразово. І ось такий він, який є. Не вміє інакше.

Відмінно вони вміють інакше. Ви тільки послухайте, як м’яко і улесливо вони з начальником кажуть, такі люди. Як при друзях щедрі і дотепні, як готові допомогти і поділитися з чужими! Думка яких так важливо для них.

Як вони прислужують тим, від кого залежать. Як ввічливі з сильними. І як чудово вміють подати красивою дамі руку і зробити комплімент, якщо треба.

Ні слова грубого не напишуть тим, від кого залежать. І не вдарять поліцейського, який їм різко наказав пред’явити документи. Так що вони чудово вміють інакше. Коли їм потрібно.

Це саме зі слабкими, добрими і залежними від них показують вони своє нутро. Тому і немає сенсу прощати і терпіти. Вони абсолютно нормальні. Навіть якщо їх стукали по голові.

І тимчасове поліпшення поведінки, єдина вимита чашка і хирляві гладіолуси – абсолютно точно вказують на те, що треба йти. Якщо є, куди.

І поки є, куди.

Джерело.

Related Post