fbpx
Шоу-бізнес
Віталій Козловський у День закоханих показав шанувальникам свою “Малу”

Відомий український співак і шоумен Віталій Козловський, який навесні оскандалився своїм виступом в Росії і славиться голими фотографіями в мережі, показав нове фото, яким потішив своїх численних шанувальників.

Вся справа в тому, що співак з’явився на огляд публіки в компанії загадкової дівчини. Джерело

Так, на своїй сторінці в Instagram співак опублікував фотографію, на якій позує в обнімку з дівчиною, обличчя якої не видно.

На знімку Віталік постав в романтичному образі, на ньому темно-синя водолазка і чорний піджак.

Він ніжно притискає до себе незнайомку, прикривши очі. Дівчина теж обіймає Козловського, на ній сіра кофта, а її волосся розпущене.

У підписі до фотографії Віталій розповів шанувальникам про нову пісню і привітав всіх з Днем святого Валентина.

Читайте також: “Довго чекала цей момент”: Злата Огневич позувала в весільному платті

“Кожна дівчина чи жінка незалежно від віку іноді відчуває себе беззахисною маленькою дівчинкою. Можливо, особливо в моменти болю або розчарувань у відносинах… Я думаю, що в такі моменти їй хочеться «сховатися» від всього світу і нікого не бачити і не чути.

А може їй необхідні розуміння, підтримка і дружні обійми? У новій пісні «Мала», я «обіймаю душею» кожну жінку, яка сьогодні, в День Святого Валентина, ще не знайшла свою любов і відчуває себе самотньою…

Ще буде сонце і світ, ще прийде твій новий день. Лише повір…» Зі святом. Заходьте на мій профіль, тисніть посилання і слухайте «МАЛУ»”.

Шанувальники не залишилися байдужими і почали обговорювати нову публікацію співака.

Фанати засипають Віталіка компліментами, а також запитують про таємничу незнайомку, яку він так зворушливо обіймає. Деякі артиста вітають з Днем закоханих у відповідь на його привітання.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Каждая девушка или женщина вне зависимости от возраста иногда чувствует себя беззащитной маленькой девочкой. Возможно, особенно в моменты боли или разочарований в отношениях… Я думаю, что в такие моменты ей хочется «спрятаться» от всего мира и никого не видеть и не слышать. А может ей необходимы понимание, поддержка и дружеские объятия? В новой песне «Мала», я «обнимаю душой» каждую женщину, которая сегодня, в День Святого Валентина, ещё не обрела свою любовь и чувствует себя одинокой… «…Ще буде сонце і світ, ще прийде твій новий день. Лише повір…» С праздником♥️ Заходите на мой профиль, жмите ссылку и слушайте «МАЛУ»😘

Публикация от Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy)

Related Post