fbpx
Суспільство
Все почалося з того, що я почув голос свого друга під час телефонної розмови зі своєю дружиною

По приїзду з вахти я знайшов, пом’ятий недопалок в попільничці в туалеті. Я не курю вже півроку.

Скандалити не став і почав «відрощувати роги».

Місяць відпочив і знову поїхав на вахту. Все б нічого, але жёнушка моя не помітила, що я їду на два дні раніше. Два дня я був у сусіда з сусіднього під’їзду.

Як я і очікував, на другий день після мого нібито від’їзду я помітив машину мого кращого друга у дворі. Цікаво, навіщо він приїхав? Адже він в курсі, що я на роботі. Ну ладно жартую.

Звичайно я розумів, навіщо і чому він приїхав в наш район. Але для більш цікавого розвитку подій я подзвонив дружині і вона відповіла, що поїхала до матері. Ну так звичайно.

Я почекав ще півгодини і через 30 довгих хвилин попрямував додому. Дуже тихо відчинив двері і на носочках попрямував до спальні.

Читайте також: ВСЕ ЖИТТЯ ВОНА З ЖAXOМ ЗГАДУВАЛА ПРО СВОЇ ШКІЛЬНІ РОКИ

Та бic забирай, «Та вupoдки, я вас зловив!» – подумав я і увірвався в кімнату з заздалегідь, включеною камерою. Я увірвався і побачив молоду і струнку незнайомку верхом на моєму кращого друга. Пару секунд здивування і крик молодої особи.

Після довгої розмови з’ясувалося, що цей холостий «олень» познайомився з дівчиною, але з певних причин не може вести її до себе, так само і вона. А щоб гроші не йшли на вітер він запропонував моїй дружині подобово знімати нашу квартиру.

Прикро, що я про це не знав і тому поїхав до тещі і поговорив з дружиною. Далі з її слів: «Вибач, що прийняла рішення без твоєї згоди. Просто у тебе скоро день народження і на подарунок у мене не вистачає зовсім трохи.

Адже ти розумієш, що я студентка і гроші у мене водяться не завжди. А на твої гроші купувати тобі ж подарунок, якось не правильно. Ось тому я і погодилася здавати квартиру поки тебе немає. »

Помацав голову – ріг начебто немає, але відчуваю, що на лобі є напис «Осел».

Джерело.

Related Post

facebook