Шоу-бізнес
Все ще в кoмi: солістку «Фрістайлу» Ніну Кірсо перевезли в приватну клініку в Києві

Зараз співачка перебуває в комі першого ступеня, а не другого.

1 червня у солістки і співпродюсер групи «Фрістайл» Ніни Кірсо стався iнcyльт. І вже більше місяця 55-річна співачка знаходиться в коматозному стані.

У Полтавській обласній клінічній лікарні в перші дні xвopoби артистці була проведена oпepaція, завдяки чому вдалося уникнути погіршення ситуації.

Зараз Кірсо перебуває в комі першого ступеня, а не другого. При такому стані шанси на одужання набагато більше.

Читайте також: «СКОРО, ЯК ТРИ СЕСТРИ»: ОЛЬГА СУМСЬКА ПОДІЛИЛАСЯ РІДКІСНИМ ФОТО З ДОЧКАМИ

Як стало відомо, 7 липня за наполяганням родичів і колег співачки її перевезли в одну зі столичних клінік. Близько сподіваються, що в Києві у Ніни з’явиться більше шансів на одужання.

«Я не можу назвати клініку і лікарів. Це закрита інформація, — сказав арт-директор «Фрістайлу» Ігор Лахін. — Потрібні великі кошти на лікування. Допомога отримуємо від артистів, простих людей, але цього недостатньо».

Повідомляється, що тривале серйозне лікування і реабілітація вимагають величезних фінансових витрат, тому колеги Ніни Кірсо організовують благодійний концертний тур по Україні, щоб матеріально підтримати сім’ю співачки.

Про свою участь в турі заявили Віталій і Світлана Білоножко, Ольга Сумська, Ауріка Ротару, Алла Кудлай, Віталій Козловський, Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, Надія Крутова-Шестак, Петро Чорний, Дмитро і Назарій Яремчуки.

Крім того, будуть виступати учасники «Фрістайлу» і колективу «Діти» Фрістайлу».

Перший такий концерт відбудеться 18 серпня в Житомирі. У Києві виступ відбудеться 21 жовтня, в Полтаві — 7 листопада.

Джерело.

Related Post

facebook