fbpx
Breaking News
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Особисто я, смачнішого салату не їла. Господиньки, лoвіть НOВИНКУ до святкового столу!
Вона росла слухняною. У школі відмінницею була, ніколи не ходила по дискотеках. Отримала фах вчителя початкових класів, влаштувалася в місцеву сільську школу. Діти її обожнювали. Та раптом, в сорок років усвідомила, що все – життя проходить, і треба хоча б для себе дитину наpoдити
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
Економіка
Виплати на дитину: у Мінсоцполітики вирішили внести зміни в українське законодавство та оприлюднили повний перелік пільг

У Міністерстві соціальної політики збираються змінити систему виплат при нapoдженні дитини.

На сайті відомства опублікували перелік змін у деякі законодавчі акти України.

В обговоренні закону можна взяти участь до 28 листопада, також можна надіслати свої пропозиції щодо змін. Опублікували проєкт 28 жовтня 2019 року.

На дітей і підлітків, які перебувають в дитячих будинках та інтернатах, ці зміни ніяк не вплинуть. Проте, сума, яку будуть виділяти при народженні дитини, зміниться.

Про це написано в ст. 10 “Право на допомогу при народженні дитини”. У документі сказано: “Допомога при нapoдженні дитини надається, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї на одну особу не перевищує 15 відсотків від загального розміру такої допомоги, що затверджується законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

При цьому до середньомісячного сукупного доходу сім’ї не враховуються доходи особи, яка звертається за її призначенням”.

Читайте також: Астрологи назвали трьох щасливчиків, для яких 2020 рік щура принесе справжній фінансовий успіх

Кількість грошей, яка буде виділятися на соціальні виплати, більше не збираються прив’язувати до прожиткового мінімуму, як пояснюють у змінах до законів України.

Кожен рік сума соцвиплат буде затверджуватися в державному бюджеті на наступний рік.

Опублікований документ також передбачає зміни щодо інших соціальних виплат від держави.

Related Post