fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Шоу-бізнес
“Я люблю великі родини!” Рікі Мартін з чоловіком знову в очікуванні поповнення. Щасливі батьки чекають на четвертого малюка. 

«Повинен повідомити, що ми вагітні. Ми в очікуванні дитини», – повідомив Мартін гостям, присутнім на церемонії Human Rights Campaign у Вашингтоні, а також звернувся до чоловіка і старших дітей, які також відвідали подію. – «Так! Я люблю великі сім’ї», – додав він.

Співак повідомив про те, що чекає на четверту дитину, отримуючи нагороду на гала вечері, присвяченому Human Rights Campaign у Вашингтоні.

Рікі Мартін отримав нагороду Human Rights Campaign, некомерційної організації, яка веде боротьбу за права людини, зокрема, займається питаннями ЛГБТ.

У суботу, 28 вересня, у Вашингтоні відбулася 23-тя гала вечеря Кампанії. Отримуючи нагороду, 47-річний співак заявив, що разом зі своїм чоловіком, 35-річним художником Джваном Йосеф чекає четверту спільну дитину, повідомляє Hollywood Reporter.

Рікі Мартін отримав нагороду за внесок у захист прав ЛГБТ і благодійну діяльність.

Нагадуємо, виконавець пісні Livin ‘La Vida Loca з чоловіком виховують трьох дітей – 11-річних близнюків Валентино і Маттео, і 10-місячну доньку Лусію. Пара одружилася в січні 2018 року.

Джерело 

Related Post