fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
життєві історії
Я пcихaнyлa і дала ляпaca дружинi сина, а вона вдарила мене у відповідь

Я з тих, хто вважала невістку якщо не дочкою, то подружкою. Ми з нею могли знайти ворога загального і дружити проти нього.

Ним міг стати будь-хто: мій чоловік, її чоловік, моя мама і інші чудові люди.

Так само могли попліткувати про моїх знайомих, про її знайомих, але по-дівочому, без злоби. І все було добре, як я вважала. Як я помилялася всі ці 5 років … Я до цього часу в шоці. Розповім коротенько.

Тиждень тому невістка і син попросили взяти на Вербну неділю внучку, а самі вони сходять з друзями зустрітися.

Звичайно, я завжди рада провести час з моїм ангелом, але вчора мій чоловік зателефонував і сказав, що нас запросили на шашлик.

Так рідко нам з чоловіком вдаються вихідні, що, зізнаюся, я зраділа і забула попередити, що їдемо.

Читайте також: – Таточку, нам з мамою було дуже cтpaшнo

Діти приїхали з онукою вранці, а ми їдемо. Вони стали обурюватися, що так не робиться, чому не попередила.

Так, не попередила, винна, а які до мене претензії? Я не так часто їжджу відпочивати, могли б і порадіти, а не злитися. Мені з дітьми взагалі ніхто не допомагав, батьки жили далеко.

Я запропонувала залишити внучку з моєю мамою, але моя 80-річна мама їм, бачте, не вселяє довіри. Тоді я запропонувала їх проблеми вирішити самим.

Невістка почала раптом мені висловлювати що я егоїстка, що я не люблю сина і внучку, щоб я не дивувалася самотності в старості, що це мною заслужено.

Я не витримала цього словесного проносу і дала їй ляпаса, вона вдарила мене у відповідь. Я знову її вдарила, а вона мене, зав’язалася бійка. Розтягнув нас мій син, за сумісництвом її чоловік.

Син сказав, що від мене не очікував такого, щоб я подумала про свою поведінку по відношенню до розпускання рук. І відвіз всю свою сім’ю.

Я розплакалася, мій чоловік відвіз мене за місто, але відпочинок мені не в радість був.

Так, я не права, що дозволила вдарити невістку, але це було у відповідь на її бридкі слова.

Related Post