fbpx
Суспільство
Я посварила чоловіка і свекруху

Ми одружені кілька місяців, знімаємо квартиру. У п’ятницю у колеги чоловіка був день народження, після роботи вони всім колективом пішли цю справу відзначити.

Чоловік добряче випив і, по старій пам’яті, поїхав не до нас додому, а до своєї матері. Та й не подумала відправити його додому. Звичайно, радість яка — синочок приїхав. Вона його спати поклала, і мені зателефонувала.

— Люба, привіт. Ви що, з Іваном розійшлися?

-Доброго дня, а з чого Ви так вирішили? — здивувалася я. — У нас все добре.

— Як це добре, якщо він приїхав п’яний, привів в мій будинок дівчину і зараз з нею спить?

Я не повірила своїм вухам. Я натиснула на телефоні кнопку запису розмови і зробила вигляд, що не розчула слів свекрухи. Вона повторила свою фразу про наведену чоловіком дівчину.

Ще розмовляючи з матір’ю чоловіка, я стала збиратися. У тому, що вона бреше, я практично не сумнівалася. Але черв’ячок сумніву мене гриз. Договоривши зі свекрухою, я викликала таксі і поїхала до неї.

Світло у вікнах горів, але стукати я не стала — навіщо? Я дістала газету з чийогось поштової скриньки і сіла під дверима, чекати ранку, не забуваючи телефонувати чоловікові — раптом проспався.

Читайте також: СЕСТРА ЧОЛОВІКА ПІДКИНУЛА НАМ СВОЮ ДИТИНУ

Сидячи в під’їзді спати не зручно, але мій шлюб — понад усе. Я стільки сил вклала, щоб вийти заміж за нормального міського хлопця. І їхати назад до мами в Пучково я не збираюся.

У разі розлучення, одна квартиру знімати я не потягну. Та й спадок у чоловіка гарне — трійка в центральному районі. Головне, зaвaгітніти швидше.

З ранку чоловік взяв трубку, я попросила його вийти. Наслюнявib пальці, я розмазала туш, і зробила нещасне обличчя.

— Cонце, ти чому тут сидиш? — чоловік, злегка пом’ятий, допоміг мені встати.

— Мене мама твоя не пустила. Сказала, ти там з жінкою. Ти мене більше не любиш? — я уявила, як повертаюся в село, на очі навернулися сльози.

Чоловік обійняв мене:

— Звичайно люблю. І що значить — мама тебе не пустила? Ти давно тут сидиш? — жахнувся чоловік.

— Всю ніч, — схлипнула я. — Я вчора приїхала, постукала, а вона вийшла і сказала. Що якщо я не піду, вона мене зі сходів скине.

Вона мені сама подзвонила, сказала, що ти з іншого, — на останніх словах я кинулася в плач. — Ось, подивися, вона мені зателефонувала, бачиш? — я тицьнула чоловікові під ніс свій телефон.

— Бачу, — насупився чоловік. — Я один був. Вибач, я машинально таксисту адресу назвав. Пішли в квартиру, я мамі пару ласкавих скажу!

Я, трошки повипендрювася, але в квартиру свекрухи зайшла. Вона там метушилася, сніданок синочку робила.

— Мама, навіщо ти так з Любою? Що вона тобі поганого зробила? Мало того, що ти мене оббрехала, так ще і Любу в будинок не пустила? Мама, ти — доросла розумна жінка, а поводишся, як маленька! — почав чоловік лаятися на матір.

Вона, природно, почала клястися-божитися що такого не було. Що я в дверях не стукала, що вона мені нічого подібного не говорила.

— Я просто подзвонила твоїй дружини і повідомила, що ти у мене. От і все! Чому ти мені не віриш? — питала вона.

Чоловік задумався. Я зрозуміла — треба щось робити. Я кинулася в плач, і побігла з квартири, голосно ридаючи. Чоловік мене наздогнав, обняв. Я почала схлипувати:

— Я що, просто так під дверима сиділа? Від нічого робити? А мені ще дітей нapoджувати, а бетон холодний! Звичайно, не говорила твоя мама мені нічого! Вона тобі зараз набреше сім мішків гречаної вовни, ти їй повіриш і зі мною розведешся.

А я тебе люблю! А вона тільки цього й домагається! Ось, не хотіла тебе показувати, але у мене навіть запис є! Як вона мені дзвонила. Шкода, я не додумалася, коли в двері стукала, камеру включити!

Я дала чоловікові послухати запис. І чоловік мені повірив беззастережно. Раз свекруха обдурила сина в цьому, значить обдурила і в тому, що я не стукала. Все просто. Чоловік посварився зі своєю матір’ю в пух і прах, викликав таксі і забрав мене додому.

Чоловік другий день сам не свій. Ніяк не може повірити в віроломство матері. А я чоловіка вмовляю, щоб він її пробачив.

— Вона ж не зі зла, вона тебе любить. Будь-яка мати хоче для своєї дитини найкращого, і твоя мама — не виняток! Ну не подобається їй сільська дурочка, на якій ти одружився, ну що поробиш?

Ось з’являться у нас дітки, вона змириться, ось побачиш. Подзвони мамі, помирись з нею. Вона у тебе хороша. — Капаю я на мізки чоловікові. Ще не вистачало, щоб вони остаточно посварилися і вона його спадщини позбавила.

— Сонце, ти у мене така гарна і розумієш! Ангел ти мій! — чоловік міцно мене обняв. — Як мені повезло, що я тебе зустрів! А з мамою я буду спілкуватися, якщо вона тебе більше чіпати не буде. А ще одна витівка, взагалі переїдемо!

От і все. Одна ніч під свекрохиними дверима — і чоловік весь мій. І нічого його мама не зробить. А ж не задумала вона збрехати, що мій чоловік до неї додому бабу привів, у мене нічого б не вийшло.

Дякую тобі, свекрушечко, за твою недалекоглядність!

Джерело.

Related Post

facebook