fbpx
Суспільство
Як позбутися від ревнощів, їдучи у відпустку без чоловіка: п’ять порад

Роздільний і такий довгоочікуваний відпочинок може і зможе освіжити ваші відносини, але ось погодитися на нього далеко не кожна жінка. Адже відпочиваючи на морі з дітьми, думки про те, що робить чоловік сам удома, не дадуть розслабитися.

Вашій увазі п’ять порад, як позбутися від ревнощів, їдучи у відпустку без чоловіка від Ліза.

№1. Не дай чоловікові занудьгувати

Вільний час, раптово звалилося на завантаженого роботою і побутом сімейного людини, може спровокувати його на незвичайні вчинки.

Як правило, перші дні він проводить в ейфорії – піца на будинок, пиво під футбол, ніякої прибирання та миття посуду! Але потім стає нудно, і він починає оглядатися по сторонах у пошуках пригод.

Що робити? Убезпечити сімейне вогнище можна, заздалегідь запропонувавши благовірному сценарій відпочинку – рибалка або полювання з друзями (на такі виїзди відправляються зазвичай виключно чоловічими компаніями), шашлики на дачі заодно і насос полагодить і паркан помалювати.

Читайте також: 6 СЕРПНЯ: ЧОГО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА РОБИТИ

А може, машина потребує профілактики або кран на кухні підтікає? Словом, тимчасово самотньому чоловікові треба підготувати фронт робіт!

№2. Яка твоє секретна зброя?

Зрозумій: неможливо захистити дорослого чоловіка від жіночого товариства. Навколо нього завжди будуть співробітниці, дружини друзів і симпатичні незнайомки в міні. Тому важливо, щоб чоловік сам не хотів реагувати на їх призовні погляди.

Що робити? Постарайся зробити так, щоб чоловік чекав твого повернення. За кілька днів до від’їзду влаштовуй коханому спекотні паті – щоб він смакував твоє повернення. Я

кщо раніше ти в чомусь відмовляла чоловікові, є сенс поступитися напередодні від’їзду: повір, окрилений твоєї поступливістю, він буде думати тільки про тебе! Прояви турботу та приготуй чоловікові його улюблені страви. Може, шлях до серця чоловіка лежить і не через шлунок, але, повір, він це оцінить.

№3. Підтримуй вогонь пристрасті

Перед відпусткою “почисти пір’ячко” – зміни зачіску, обнови гардероб. Нехай чоловік побачить, яку красуню він відпускає одну на курорт – легка ревнощі не зашкодить вашим відносинам.

Що робити? Йшли йому романтичні повідомлення і фото в купальнику, частіше дзвони і розповідай, які фантазії ви вдвох втілити в життя, коли ти повернешся.

№4. Ніякого ниття

Не ний про те, що сумуєш, не грузи проблемами (дитина вередує за столом, у тебе розболілося горло): допомогти на відстані чоловік все одно не зможе, а хвилюватися буде.

Що робити? Нестримно радіти тому, що ти вирвалася, нарешті, на свободу, теж не варто: провокувати безпричинну ревнощі чоловіка теж не варто.

Просто повідомляй йому приємні дрібні події з вашого з дитиною відпускної життя – з’їздили на екскурсію, сфотографували дельфіна, син навчився плавати. Такі теплі приємні моменти зближують сім’ю.

Рада №5. Ми залишаємо все в минулому

І найголовніше – ніяких пошуків доказів після прибуття! Подумай: що ти будеш робити, якщо докази таки виявляться? По-перше, перевірки і допити принижують чоловіка. По-друге, хто шукає – той завжди знайде.

Такий “обшук” виправданий лише в разі, коли підсвідомо ти впевнена в зраді і хочеш знайти докази, які можуть знадобитися тобі для розлучення.

Але краще просто відсвяткувати смачною вечерею з вином “возз’єднання” сім’ї. Ревнощі в тій чи іншій мірі буває у всіх. Головне, щоб вона не перетворювалася в одержимість і причину скандалів.

Навчися цінувати себе – і страх опинитися обдуреною дружиною зникне назавжди. Стань впевненою в собі – і привид ревнощів відступить!

Джерело.

Related Post

facebook