fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Як правильно прибирати новорічну ялинку: головні традиції та народні прикмети

Згідно з народним повір’ям, новорічну ялинку з дому потрібно прибрати ще до Хрещення.

А ось по феншую дерево зобов’язана простояти в будинку до лютого.

Наші предки вважали, що до Хрещення з будинку необхідно прибрати всі символи різдвяних свят і прикраси. Джерело

А до свята обов’язково потрібно провести генеральне прибирання в квартирі, викинути не тільки ялинку, але і всі непотрібні речі та сміття.

Феншуй говорить про те, що новорічна ялинка повинна бути в домі до лютого. Це пов’язано зі святкуванням китайського Нового року.

Так як жива ялинка може не дожити до цього періоду, то рекомендують на її місці поставити високий квітка. Це дозволить зберегти позитивну енергетику в будинку.

Читайте також: Кращі ворожіння на Старий Новий рік: як і коли ворожать

За народними прикметами прийшов час розбирати ялинку, коли:

– кінчики гілок стають коричневими, адже дерево має негативну енергію;

– з гілок щодня падають іграшки, адже домовик розважається.

В залежності від того, штучна у вашому домі ялинка чи жива, будуть різнитися і рекомендації до того, як її правильно розібрати.

Штучна ялина – прикраси потрібно скласти в коробки, електричні гірлянди змотати без перегинів, мішуру краще прибрати у вакуумний пакет, щоб вони займали менше місця при зберіганні.

Жива ялина – під час зняття іграшок будуть обсипатися голки. Тому радять розстелити газети, прибрати килими і потрясти стовбур, щоб впали голки.

Після цього потрібно зняти іграшки, обернути дерево в непотрібну простирадло, винести на вулицю.

Related Post