fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Як скласти плани на новий рік і виконати їх: поради психолога

Психолог розповіла, як правильно складати плани на новий рік, щоб в 2018-му все задумане здійснилося

Друга половина грудня – це завжди підведення підсумків минулого року, і, звичайно ж, планування наступного. Але одна справа спланувати і записати в список 10, 20 … 100 завдань\планів на майбутній рік, а інша справа їх виконати.

Якщо ви стикалися з тим, що не всі ваші побажання або плани збуваються, значить ви неправильно їх спланували. Психолог Влада Березянський поділилася , як правильно потрібно складати плани на новий рік, щоб в 2018 все задумане здійснилося.

Чи вистачає вам часу

Не можна осягнути неосяжне. Якщо у вас відпустка всього два тижні, а ви запланували і тиждень на море, і два тижні в подорожі в далеку країну, і зимовий відпочинок в горах, то можете з упевненістю викреслити всі пункти вашого плану, адже їм просто буде колись здійснитися!

Тому перед складанням списку планів на новий рік, проаналізуйте своє життя і подумайте, скільки вільного часу у вас є в тиждень, на місяць, на квартал, на рік.

Читайте також: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Чому необхідно зробити такий поділ? Наприклад, ви хочете вечорами ходити в басейн. Але проаналізувавши свою тиждень, ви бачите, що 3 вечора у вас вже зайнято курсами англійської, а по п’ятницях ви завжди зустрічаєтеся з друзями. Басейн вечорами в будні дні у вас точно не вийде, а значить треба шукати для цього заняття інший час

Чи дійсно ви цього хочете?

Ми самі створюємо своє життя і в ній дійсно з’являються ті речі і здійснюються ті плани, які нам дійсно потрібні. Наприклад, всі ваші подруги взимку їздять на Балі і займаються серфінгом. Вам серфінг начебто цікавий, хоча насправді, ви більше любите сноуборд.

Незважаючи на це, ви плануєте в новому році одну таку поїздку з подругами. Коли приходить час її зробити, ви від неї або відмовляєте, бо сноуборд все-таки перемагає або їдете в неї і не зовсім цікаво для себе проводите час. А чи дійсно це те, що вам необхідно.

Розділіть великі/серйозні завдання на кілька

Про що тут йде мова? Наприклад, один з пунктів вашого плану на наступний рік – схуднути на 10 кг. якщо цей пункт залишити в такому вигляді, то навряд чи це побажання збудеться. Схуднути на кілька кілограм – завдання не одного дня і навіть не одного місяця.

Щоб цей план збувся, його треба розділити на кілька невеликих. Наприклад: знайти фітнес центр поруч з будинком або роботою, переглянути свої звички в харчуванні, проконсультуватися з дієтологом, купити косметику від розтяжок, записатися на масаж і так далі.

Таким чином, ви крок за кроком виконайте кожен з пунктів плану і в підсумку досягнете своєї мети. Те ж саме відноситься до таких планів, як покупка машини або квартири, освоєння нової професії або перехід на нову роботу, придбання будь-яких навичок (не просто вміти вишивати, а крок за кроком – купити тканину, купити нитки) і так далі.

Конкретизуйте свій план

Не просто напишіть “бути здоровою”, а приділяти увагу харчуванню та спорту, не просто “розбагатіти”, а знайти нові способи заробітку, підвищити свою кваліфікацію і так далі

Для того, щоб все заплановане збулося, вам треба розуміти, навіщо вам необхідно реалізація всіх пунктів плану. Навіщо вам худнути на 10 кг? Ви ж напевно будете худнути не просто для того, щоб побачити на вагах іншу цифру, а для? Дайте відповідь для чого.

І зарплату в два рази більше ви хочете отримувати не просто, щоб на карті було більше грошей, а для того, щоб купити щось.

Іншими словами, за кожен пунктом плану обґрунтуйте / зрозумійте для самого себе, навіщо насправді це вам треба. У чому ваша кінцева мета.

Не плануйте багато

В інтернеті величезна кількість статей про те, скільки пунктів плану повинно бути заплановано, скільки згадати бажань, в яких сферах життя варто спланувати більше, ніж в інших і так далі.

Якщо подивившись на попередній рік, ви зрозуміли, що не виконали і 10% із запланованого, то для нового року, напишіть план в 10 разів менше. Краще нехай пунктів буде менше, але ви їх все виконайте. Та й додати нові через півроку ви завжди зможете.

Нагадаємо, Жовта земляна Собака – символ наступаючого 2018 року. Що нас чекає в цьому році, кому буде супроводжувати удача і як себе вести в новому році?

Чи не поспішати і бути дуже акуратними радить нумеролог Любов Павленко. Успіх в 2018 році залежить від людей, які вас оточують, тому варто сконцентруватися на нових знайомствах і сім’ї, тоді буде легше пережити будь-які негаразди.

Джерело.

Related Post