fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
життєві історії
– Як тільки побачила свідка, кинула нареченого прямо на весіллі

Ось недавно була в тому місці куди в дитинстві нас звозили в «заслання» на все літо. У машині грала пісня. І згадався випадок, який мені розповідала моя мама про свою подругу.

Пара Оля і Вітя зустрічалася зі школи. Після школи Вітю забрали в армію на 3 роки. Оля весь цей час Вітю чекала чесно з армії і ні в які клуби не ходила.

У них була домовленість, як тільки він повернеться з армії, то вони відразу весілля зіграють. Джерело

Ось Вітя повернувся з армії і через два місяці весілля назначили. Було так все приготовлено, щоб гуляло все село. На весілля свідком приїхав армійський друг Віті.

Весілля пройшло чудово, як і планувалося гуляло все село.

Вітя на своєму весіллі нахрюкався в слину. А на ранок не могли знайти наречену (вже дружину).

Читайте також: Сходила заміж за багатого, а тепер торгує картоплею на ринку

Природно, переполох був страшний, поки сестра нареченої не віддала лист батькам і окремий лист для Віті.

Лист для Віті залишилося загадкою, а в листі до батьків вона просила вибачення і ставила їх до відома що вона поїхала зі свідком у його рідне місто.

Сестрі Ольга розповіла: що як тільки побачила свідка, передумала виходити заміж за Вітю. Що вони якщо одружаться, то будуть обидва нещасливі.

У неї в житті в подальших склалося все добре: троє дітей, будинок повна чаша, прибуткова і висока посада що у неї, що у нього.

У Віті все погано: розлучення з дружиною через п’янки, відсутність дітей і в поле взимку.

У селі її всі звинувачували.

Related Post