fbpx
Суспільство
Як впливають слова на життя будь-якої людини: відповідь астропсихології

Силу сказаного слова переоцінити неможливо. Залежно від вольової сили і намірів, що вимовляє слова може зцілювати або ж вбивати ними.

Про це повідомила нумеролог і астропсихолог Вікторія Торі.

“Людські думки, емоції і почуття виражаються матеріально допомогою слів, здатних програмувати свідомість і впливати на що виникають процеси. Магія слів, що використовує заклинання різної форми, має потужну руйнівну силу.

Концентровані негативні емоції, що виражаються словами, формуються набагато простіше, ніж необхідні для використання сили зціляє і цілющого слова.

Задарма зцілення словами володіють лише ті люди, в чиїх душах панує гармонія”, – говорить Вікторія.

За словами астропсихології, вимовляючи слова і побажання, людина запускає енергетичний механізм, робота якого впливає на життя оточуючих. Хвиля, утворена словом і його звуковим рядом, проникає в людське біополе.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 24 ЖОВТНЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: У КОГО ЗМІНИТЬСЯ ВСЕ ЖИТТЯ

Вона деформує структуру тонких оболонок живої істоти, викликаючи зміни на фізіологічному рівні, а потім в суспільстві і навколишньому просторі. Більш того, від душевного стану і емоцій мовця безпосередньо залежить сила вимовлених ним слів.

Вікторія також пояснила, чому несприятливі побажання здійснюються частіше:

“Негативною природою мають яскраві почуття і емоції (ненависть, гнів, лють, злість). З цієї причини несприятливі побажання і негативні словесні установки збуваються частіше.

Механізм словесної магії полягає в передачі мовцем свого стану співрозмовника. Вимовлені слова накладають на свого адресата якісь програми, втілюються згодом в реальність.

Свідомість людини, яка отримала певну установку, приймає інформацію і запускає механізм втілення її в реальність”.

За слова Торі, словом можна зцілити і облагодіяти.

“Найбільш інтенсивної цілющу силу мають слова, сказані з емоцією подяки. Їх установки в подальшому набирають силу, змінюючи життя на краще. Сильному впливу вимовлених слів піддається рідина.

Тому зачарована або свята вода володіє потужною силою впливу на людину, організм якого на 80% складається з води.

З цієї причини слід бути гранично уважними, вживаючи чай або інші напої в компанії негативно налаштованих людей”, – відзначає астропсихолог.

Вікторія Торі також розповіла, як захистити себе від негативних установок.

За її словами, вплив негативної інформації, почутої в свою адресу, можна змити водою: вимити руки і обличчя, уявляючи, як вода розчиняє і забирає всі неприємності.

Потім потрібно випити стакан води, попередньо промовивши подумки або вголос установки, які захистять від негативних програм. Після цих процедур слід щиро подякувати воду.

Джерело.

Related Post