fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Суспільство
Яке свято 28 лютого: чого не можна робити в цей день

Сьогодні православні відзначають День апостола Онисима, якого на Русі наші пращури прозвали Вівчарником, бо вірили, що він покровитель вівчарства.

Але також сьогодні останній день зими, а в такі дні астрологи радять не робити деякі речі. Джерело

Наприклад, сьогодні краще не будувати плани на майбутнє, вони просто не здійсняться, навіть якщо ви вирішили, що з 1-го березня точно щось будете робити.

Вважається, що очищати будинок до весни, поприбирати, винести зайвий сміття, допоможе енергетиці будинку, але це потрібно робити в перший весняний день.

Читайте також: Украдене моє дитинство

Тому що в ніч на 1 березня аура дуже чутлива і можна накликати на себе і свій дім бідність і безгрошів’я, якщо щось викинути.

Краще нічого не лагодити, не фарбувати, не стукати молотком і не рубати. Всі зміни слід почати саме 1 березня.

Не варто робити великі покупки, а гроші сьогодні краще потримати вдома, візьміть тільки на проїзд і максимум на обід. Якщо зберегти гроші в цей день, то людина приверне великий успіх у фінансах.

Приказки та прикмети:

  • На Онисима-вівчарника зима стає безрогою (втрачає свою силу).
  • На Онисима зима з весною сперечаються: кому йти вперед, а кому назад повернути.
  • Якщо бурульки висять великі, значить, весна довго триватиме.
  • Піднявся рівень води в річці передвіщає хорошу жнива.
  • Якщо сніг 28 лютого відтане – до хорошого урожаю сіна.

Related Post