fbpx
Суспільство
Які предмети можуть рознести ваш будинок

Серйозні проблеми вашого будинку може принести і звичайна мультиварка, і водонагрівач.

Які предмети в наших квартирах можуть детонувати? Виявляється, що побутова техніка вибухає і може рознести вашу квартиру.

Якщо ви закинули в мікрохвильовку свій сніданок і не звернули уваги в якій тарілці – ви ризикуєте. Наприклад герметична упаковка при нагріванні розширюється.

Антон Бішко, фахівець з електроніки каже, що це можна порівняти з надувним кулькою. Чим більше надувати, тим більше лопне.

Читайте також: 9 РЕЧЕЙ, ЯКІ НЕ ВАРТО ВИКИДАТИ

Вони провели наочний приклад – в мікрохвильовку поклали десять курячих яєць і включив таймер на 10 хвилин. Три яйця розірвало. Вибух був потужним, що навіть дверку мікрохвильовки відкрило.

Ще гірше, якщо помістити в герметичній упаковці будь-яку рідину, квас, наприклад. Рідина, яка вже закипіла, розлітається на кілька метрів. Ви ризикуєте отримати опіки.

Серйозні проблеми вашого будинку може принести і звичайна мультиварка

“Відбувається сильний розігрів, і тиск підвищується настільки, що міцність корпусу вже не здатна витримувати цей пар і відбувається вибух”, – говорить Єгор Бішко, технічний експерт.

Водонагрівач теж може, рознести півбудинку. У минулому році в Казахстані бойлер, який вибухнув розніс всю квартиру, перегородки з сусідніми квартирами. Фахівці кажуть, що причина в тому, що в бойлері було вільний тиск.

Несправний терморегулятор може спричинити за собою те, що перестане вимикатися після того, як нагріє воду.

Джерело.

Related Post

facebook