fbpx
Суспільство
Якщо твоя дитина сидить так, зупини її

Дорослішаючи, наші малюки поступово вчаться сидіти, повзати, а потім і ходити. У перший рік життя сидіння для дітей є найважливішим способом розвитку м’язів.

Саме в сидячому положенні тiлo маленької дитини готується до того, щоб незабаром стати на ноги.

Доктора з дитячого медичного центру Пенфильд в США виявили, що в більш старшому віці діти дуже часто сидять в «W» – образної позиції, розгортаючи свої ступні в різні боки. Згідно з дослідженнями медиків, саме такий стан є для малюків найнебезпечнішим.

Вчені Луісвіллского університету США помітили, що саме в такій позі найчастіше сидять діти, які страждають на цepeбральний пapaліч, – позиція ця вимагає найменшої м’язової сили.

Читайте також: 5 ЩОДЕННИХ РИТУАЛІВ ЩАСЛИВИХ ПАР

Як би там не було, для здорових дітей такий стан може виявитися досить небезпечним: м’язи малюків можуть розвинутися недостатньо, приводячи до серйозних проблем з суглобами і хребтом в більш зрілому віці.

Якщо ваша дитина якимось чином все ж виявився в «W» – образної позиції, не дозволяйте йому сидіти занадто довго. Розгорнуті коліна і стегна малюка можуть поступово почати рости неправильно.

Особливою проблемою можуть стати шпори суглоби і сідничні м’язи, які, розвертаючись, дуже швидко розтягуються і запам’ятовують невірну позицію.

Тривале сидіння в такій позі може в цілому дуже сильно дестабілізувати мускулатуру зростаючого opганізму.

На щастя, переучуються наші діти досить швидко. Посадити малюків найкраще з прямими ногами вперед або в «позу йога». В крайньому випадку можна зігнути ноги і повернути їх в одну сторону.

Так дитина зможе спокійно повертати корпус, а його м’язи і суглоби будуть рости в потрібному положенні.

Батькам і вихователям дуже важливо не випустити цей момент. Нам не знати, як складно в дорослому віці боротися з проблемами хребта і суглобів.

Проблеми зі здоров’ям дуже часто йдуть з дитинства, і саме в цей період їх дуже важливо зупинити. Поділися цією корисною інформацією зі своїми друзями.

Джерело.

Related Post

facebook