fbpx
Суспільство
Якщо ви вродлива й успішна жінка, викиньте ці речі на смітник

Коли Ви вирішите поповнити гардероб новими речами або розібратися зі старими, згадайте цей список того, чого не повинно бути у вашій шафі.

  • Туфлі, в яких незручно ходити

Навіть найкрасивіша пара туфель буде виглядати безглуздо, якщо ви не можете на них ходити. Краще відразу відмовитися від придбань, які вам не по нозі.

  • Джинси, які вас повнять

Наскільки б не були стильними ваші нові джинси, вони повинні в будь-якому випадку підкреслювати фігуру. Наприклад, джинси бойфренди виграють тим, що створюють приємну ілюзію струнких ніг і стегон.

Однак при виборі такого крою джинс, варто придивитися, наскільки добре вони підходять вам.

Читайте також: 25 ВЕРЕСНЯ: ЯКЕ СЬОГОДНІ СВЯТО, ЧИЙ ДЕНЬ АНГЕЛА І ПРИКМЕТИ ДНЯ

  • Вицвіла біла футболка або сорочка

Стилісти радять поповнювати гардероб білими футболками раз на один-два сезони. Якщо на сорочці є пляма, малопомітні візерунки або ще якісь дефекти, від неї краще позбутися.

Якщо продовжите її носити, то ви весь час будете відчувати дискомфорт, виникне бажання щось приховати, щось прикрити.

  • Светр у кошлатанні

Як би сильно ви не любили свій старий светр, вам доведеться зробити його домашнім або старанно усунути бритвою зношену поверхню. А якщо светр не врятувати, то краще його викинути або віддати подружці.

  • Стара сумка

На аксесуарах і взутті жінка економити не повинна. Якщо на вашій сумці розійшлися шви, щось відірвалося (і ви все ніяк не приклейте назад), десь занадто щось затерлось — знайте, цій речі явно не місце у вашому гардеробі.

І запам’ятайте – старі потерті речі в дуже рідкісних випадках можуть бути родзинкою образу, зазвичай вони більше говорять про неохайність хазяїна, який вперто не хоче помічати явні ознаки зношеності.

Джерело.

Related Post

facebook