Суспільство
Яку інформацію прикраси розповідають про своїх власників

За тим, які персні, кулони чи брошки обирає людина, можна дізнатися про її психологічні потреби чи комплекси, як повідомляють західні ЗМІ.

— Дуже часто прикраси виказують підсвідомі прагнення власників, — говорить психолог Алла Потапин. — От, наприклад, дівчина одягає персні майже на кожен палець, та ще й доволі масивні. Це може свідчити про те, що вона почувається в житті надто невпевнено.

Їй би хотілось уміти «тримати удар», давати відсіч грубості й хамству, вона прагне стати більш «пробивною», щоб не лізти за словом у кишеню в складній ситуації. От і оздоблюється певним коштовним відповідником кастета.

Якщо ж дівчина вiддає перевагу мініатюрним прикрасам — тоненьким перстеникам, маленьким кулончикам делікатної роботи — це сигналізує про те, що вона почувається незахищеною, прагне опіки й турботи.

Вона хотіла б до себе такої ніжності й уваги, з якою ставляться до цих коштовностей. Найбільш яскраво потребу у турботі виказують брошка, яку носять поблизу серця, або ж прикраса на стрічці чи тоненькому ланцюжку.

Прикраси темно-синього або темно-червоного кольору свідчать про втому і прагнення до відпочинку та спокою. Таку дівчину не спокусити запрошенням на дискотеку. Галасливі розваги більше сподобаються тій, яка носить прикраси із блискучими кристалами, камінцями яскраво-зеленого чи жовтого кольорів.

Хлопець із ланцюжком на зап’ястку, ймовірно, бореться з невпевненістю в собі. І цілком можливо, часто перебирає із цим міру, тому може видатись надто нахабним і грубим.

Дівчата, які навішують на шию намисто з хутром, пір’їнками, «іклами» та іншими атрибутами полювання, підсвідомо прагнуть пробудити в чоловіках інстинкт мисливця. Їхні прикраси так і закликають: «Уполюй мене!»

Варто звернути увагу й на те, які персні носить дівчина. Якщо вони масивні, яскраві, багато декоровані — очевидно, їх власниця не звикла залишатися в тіні. На другий план її не відсунеш, адже це особа дуже емоційна, відкрита і навіть схильна до істерик.

Читайте також: З ЯКОГО ВIКУ НАЙКРАЩЕ ПРИВОДИТИ ДIТЕЙ ДО ХРАМУ

А якщо такий перстень ще й на середньому пальці, стережись: оскільки він «відповідає» за почуття власної гідності, зачіпати самолюбство власниці не рекомендується — розтопче!

Той, хто одягає перстень на вказівний палець, хотів би більше влади — над оточуючими, а не над своїми прагненнями, це точно. Хоча можливий і варіант, що це символізує його цілеспрямованість. Мізинець прикрашає той, хто прагне, щоб його вважали особливим.

Якщо цей перстень — золота «гайка» з діамантом, власникові хотілося б посісти більш вагоме місце у суспільстві. А коли у дівчини на мізинці один або кілька вигадливих перстенцiв, їй бракує яскравих вражень. І серце її точно відкрите для нового кохання.

Related Post

facebook