fbpx
життєві історії
Єдина порада про чоловіків, яку я дам своїй дочці

Якби мене попросили сформулювати всі, що я знаю про чоловіків в трьох словах, і передати це наступним поколінням жінок, то я б сказала наступне: краще не буде.

Це один з головних законів у відносинах підлог.

На жаль, але головний рецепт наших бабусь – «стерпиться, злюбиться» – більше не діє. Якщо відразу не заладилося, то краще вже не буде. Ніколи.

Із апельсина не виросте яблуня, ялинка не перетвориться в пальму, а нелюблячий чоловік не стане щедрим і майстерним коханцем. Це треба зрозуміти і прийняти.

Свої кращі якості, найбільшу щедрість і постільні таланти чоловік демонструє на початку відносин. Потім градус пристрасті знижується, а рівень витрат в кращому випадку залишається на одному рівні, а в гіршому – падає.

Якщо мужик до весілля дарував три гвоздики, вкрадені з цвинтаря, то після весілля він буде дарувати одну.

Якщо мужик до весілля був не герой-коханець, то через десять років він заляже перед телевізором в треніках, і буде коханець взагалі ніякий.

Лiбiдo теж з роками не виростає. Гірше після весілля буває. Таке трапляється часто. Але щоб стало краще – такого не буває ніколи.

Читайте також: Навіщо йому такий тягар? Дівок повно, будь-яку вибирай!- сказала мати

Ніколи з жодного мужика на початкових етапах залицяння не вийде щедрим.

Із млявого нехочухи – хороший коханець. З байдужого – люблячий.

Ніяка любов жінки ні за яких обставин цього не змінить.

Все може залишатися як було, або стати гірше, але краще – ніколи. Мені здається, що незнання цього – найгірша помилка, яку здійснюють сучасні жінки. Що скажете?

Related Post