fbpx

«Закохалася в друга свого молодого сина»

Одного разу я закохалася в одного сина. Мені було 49, а я закохалася в 29-річного друга свого сина. Було таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Ніколи не розуміла жінок, які з’єднали свою долю з молодими людьми.

Заміж я вийшла дуже рано, відразу після школи, тільки-но виповнилося 18 років. А він був дорослий, старше на 14 років. Не знаю, чи любила я його?

Напевно, любила. А може, просто голову знесло від того, що на мене, плюгавка, звернув увагу серйозна людина. Через рік народився син, а коли мені виповнився 21 рік народилася донька.

Жили дружно, але от чогось мені весь час не вистачало. Чи не відчувала я себе коханою жінкою, хоча чоловік був дуже хороший, турботливий. Але все було якось буденно, без романтики і запаморочливих моментів. Будинок – сім’я – робота – дім і так по колу.

А хотілося квітів не з нагоди, компліментів і приємних сюрпризів, наприклад. Про бесіди при свічках я навіть і не кажу. На мої боязкі претензії з цього приводу чоловік весь час заперечував: «Ну чого ти починаєш? Чого ти вигадуєш? » І я замовкала і ховала свої емоції і невдоволення.

Так і жили, дітей ростили, поки чоловік не зaxворів, а потім пoмep. Уже три роки без нього. Ні про яке нове заміжжя я і не думала, хоча діти і мої батьки мені говорили, щоб влаштовувала своє особисте життя, але ніхто мені був не потрібен.

Читайте також: СВЕКРУХА ПЕРЕПИСАЛА БУДИНОК НА КОЛИШНЮ НЕВІСТКУ І ВІДМОВИЛАСЯ ПРИЙНЯТИ НАЗАД КОЛИСЬ КИНУВ ЇЇ СИНА

І тут я закохалася! Закохалася як п’ятнадцятирічна дівчина – із завмиранням серця, холодними пальцями і тремтінням в голосі, коли його бачила.

Справа в тому, що я знала Олега з дитячих років, він був однокласником мого сина, часто бував у нас вдома і ставлення до нього було звичайне, як до дитини. А тут, він увійшов в квартиру, я на нього подивилася і побачила не хлопчиська , а красивого впевненого в собі чоловіка, і все! Закохалася!

А потім злякалася: адже він же молодший на 20 років, що може жінка мого віку запропонувати хлопцеві, та й соромно буде перед сином, якщо дізнається. З донькою простіше – ми з нею як подружки, я могла з нею поділитися відверто. Але як про це сказати, як вона це сприйме?

Мама (вже бабуся двох онуків, до речі) вирішила позалицятися за молодим? В душі розуміла, що у нас не може бути ніякого майбутнього, тим більше, що він не відчував до мене ніяких почуттів, крім як шанобливого ставлення до мами свого друга, до дорослої жінки.

А я страждала. Мені було дуже погано. На роботі колеги навіть жартувати стали над моєю неуважністю і неуважністю, мовляв, закохалася чи що? Ех, якби вони знали, наскільки були близькі до правди.

Потім я взяла себе в руки, намагалася не думати про нього, не бачити його і синові сказала, щоб не приводив Олега до нас додому, пославшись на майбутній ремонт. А потім Олег одружився, переїхав в інше місто, і ось уже майже два роки ми з ним не бачилися.

Раптово виникла пристрасть вщухла, а на душі залишилася легкий смуток. Як теплою золотою осінню, коли розумієш, що літо минуло, залишивши на пам’ять лише яскраві фарби опалого листя.

Коментар психолога:

Це цілком нормальне явище, що жінка вибирає молодого партнера. Вчені стверджують, що це і зовсім обумовлено природою: молодий – значить більш здоровий і витривалий.

Крім того, всі ми знаємо, що фізичний вік може не відповідати віку психологічному. І дійсно молодий тридцятирічний чоловік може виглядати мужньо і вести себе впевнено.

До того ж зворотна ситуація, коли чоловік вибирає собі в супутницю дівчину молодше, рідко викликає стільки ж дискомфорту і питань. Це стійкий стереотип, що жінка в парі повинна бути молодше, з яким можна і навіть потрібно боротися.

Те, що ми звертаємо увагу на тих, хто поруч, теж звичайне явище. Немає нічого дивного в тому, що героїня цієї історії закохалася в одного сина – молодого, привабливого людини, з яким вона бачилася досить часто, судячи з опису.

Ми, скоріше, виберемо собі в супутники того, хто поруч, кого ми добре знаємо, чим випадкового незнайомця.

Ймовірно, героїня історії відчувала дискомфорт тому, що це був один сина. Однак і це не повинно ставати перешкодою для відносин, якщо ваші почуття взаємні.

У здорових дитячо-батьківських відносинах необхідно приймати вибір один одного протягом усього життя і вчитися не нав’язувати свої бажання і принципи родичам.

Джерело.

You cannot copy content of this page