fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Шоу-бізнес
Жити в столиці Англії в чужій родині може і чудово, але дитина мріє, щоб мама просто була поруч…

 

Десятирічний син співачки, ведучої «Танців з зірками» Тіни Кароль Веніамін Огір живе і навчається у Лондоні, тож бачаться вони з мамою не надто часто.

 

Коли хлопчик приїздить додому, зіркова мама намагається приділити йому якнайбільше часу. Артистка бере сина на зйомки, інтерв’ю, у робочі поїздки. Та чи компенсує це щоденну відсутність мами поруч?..

«Мрію, щоб мама була поруч», – син Тіни Кароль зробив відверте зізнання.

Наразі Веніамін перебуває у Києві й разом із Тіною дав інтерв’ю журналу «Viva». Син української поп-діви щиро відповів на запитання, розповів про своїх друзів і навіть поділився потаємними бажаннями напередодні дня народження.

 

«На свій день народження хочу, щоб мама була поруч. І ще хочу знову побувати з нею на Маврикії», – зізнався хлопець.

 

Веніаміну справді не вистачає спілкування з мамою, адже у її напруженому графіку важко знайти бодай вільну хвилину. Та й він у Лондоні має безліч справ: займається фехтуванням, грає у регбі, танцює гопак.

До слова, нещодавно в ефірі «Сніданку з 1+1» син Тіни Кароль розповів про свої захоплення та навчання в Англії.

Джерело

Related Post