fbpx
Шоу-бізнес
Екс-Борис Апрель Зіанджа відповіла Тіні Кароль

Вчора відбулася прем’єра нового восьмого сезону вокального проекту «Голос країни», зоряними тренерами якого стали Сергій Бабкін, Джамала, яка очікує первістка, Потап, Тіна Кароль, ведучими — Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Справжній фурор в першому епізоді викликала дівчина-тpaнcгeндep Зіанджа, екс-Борис Апрель, яка на сцені виконала пісню «Smashed into you» популярної американської співачки Бейонсе.

Вокал дівчни-тpaнcгeндepа розгорнув всі чотири тренерські крісла. Своїм наставником Зіанджа вибрала Потапа. Тіна Кароль прокоментувала це так: «Ось такий фаст-фуд — це твоє Потап» — сказала артистка. Слова Тіни викликали галас в соцмережах. Кароль вирішила прокоментувати свої слова на адресу Зіанджі (Аня).

«Для всіх, кого турбує тема — зарозуміла я чи ні? Відповідаю, що звичайно ні. Слова були сказані не в адресу Бориса Апреля. Єдиним його союзником за підсумком стану я. Що мається на увазі під словом фаст-фуд?

Є такий вислів в шоу-бізнесі «Hype», фаст-фуд. Це те, що миттєво тут і зараз продається, приносить рейтинг. фаст-фуд називають хайпові новини, пісні. Неважливо, скільки вони будуть звучати, головне, що вони тут і зараз створили прецедент.

Потап — майстер вести і бачити такі проекти . У нього талант. Боря, безумовно, йде проти течії. Це завжди буде і «так» і «ні» одночасно. Ви ще побачите наскільки я добра до Борі. Ми дружні», — розповіла Кароль.

Зіанджа створила сторінку в Instagram, де відповіла на слова Тіни Кароль.

Читайте також: ДЖАМАЛА ОДЯГНУЛА ВИШИТУ РОМАНТИЧНУ СУКНЮ ДЛЯ ВAГIТНИX: ЗАХОПИЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ

«Я звикла мати справу з нетерпимістю і дискримінацією. Мене ображали і, я розумію, що це не зміниться в найближчому майбутньому. Я та, ким я є! І пишаюся цим! І нікому не повинна доводити правильність свого вибору.

Але коли люди, що мають авторитет і вплив у суспільстві, продовжують звертатися до мене в чоловічому роді — вони пропагують нетолерантність і неприйняття, замість рівноправності і любові», — написала Аня.

Джерело.

Related Post

facebook