fbpx
Молитва
1 березня — Прощена неділя: це особливий день, коли треба молитися і просити пробачення, щоб очистити свою душу від гріхів. В цьому вам допоможуть ці дві молитви!

Уже 1 березня — Прощена неділя, це особливи день. Коли всі християни молиться і просять пробачення, щоб очистити свою душу від гріхів перед початком Великого посту.

Пропонуємо вам, дві молитви — які слід промовляти в Прощену неділю, що отримати прощення гріхів.

Молитва в Прощену неділю про дарування духу всепрощення

Спаситель, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив.Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі, яка криється в моїй душі.

Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи!

Молю Тебе, навчи мене пробачити ображаючих мене, як Сам Ти Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь.

Але просити вибачення потрібно від усього серця, а не просто так. Якщо ви не можете попросити вибачення і якщо вам дуже важко і зробити це щиро не вийде.

Краще не просіть, але гарно обміркуйте свою неприязнь або ненависть і спробуйте зрозуміти, чому таке сталося у вашому житті.

Молитва за тих, хто нас образив

Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають!

Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного!

Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.