fbpx
Суспільство
10 надійних способів: як уберегти себе від розставання в нових відносинах

Якщо ви постійно тримайте себе в руках і ведете себе жopcтко, то це неприродно.

Зустрівши свою людину, хочеться тільки насолоджуватися відносинами і не думати ні про які сварки, розставання або інших моментах, які можуть зіпсувати ідилію. Але далеко не завжди все відбувається за нашим сценарієм.

Є кілька надійних способів, які допоможуть уберегтися від розставань в нових відносинах.

1. Будьте дуже відверті в своїх намірах і очікуваннях.

Ви ніколи не зможете домогтися успіху в нових відносинах, якщо ви не знайдете спільну мову зі своїм партнером. Вже з самого початку ви обидва повинні навчитися якомога краще розуміти один одного і виправдовувати взаємні очікування.

Спілкуйтеся один з одним на цю тему і не соромтеся висловлювати свою думку. Якщо ж ви розумієте, що вас не чують, то ви ризикуєте розбити своє серце вже на початковому етапі.

2. Будьте чесні і не бійтеся скаржитися.

Це дуже важливий момент у відносинах. Ніхто не хотів би жити з людиною, яка б без перерви скаржився на своє життя, або на щось ще. Це важко, безумовно. Але потрібно знайти баланс між самоконтролем і відкритим почуттям.

Комусь із вас доведеться іноді виступати в ролі слухача. Головне, щоб і інший партнер умів це робити. Не бійтеся говорити про проблеми і незручних речах. Рано чи пізно ви все одно зіткнетеся з цим.

Просто переконайтеся, що ви обидва розумієте один одного і можете йти назустріч. Будьте відверті і завжди проявляйте терпіння і розуміння.

Читайте також: 30 РЕЧЕЙ, З ЯКИХ ПОЧИНАЮТЬСЯ ЗМІНИ НА КРАЩЕ

3. Припиніть тиснути на себе, намагаючись бути досконалістю.

Ніщо і ніхто не може бути досконалим. І ви не зобов’язані порушувати цей порядок речей. Так, ви завжди повинні прагнути до досконалості і ставати краще.

Але це не означає, що ви повинні картати себе за пару допущених помилок або просто недосяжних для вас речей. Просто визнайте, що ви звичайна людина, у якого теж є свої слабкості. У всіх нас є певні недоліки.

Це нормально – бути недосконалим. Якщо ж ви будете думати інакше, то можете згоріти емоційно вже на самому початку відносин.

4. Дотримуйтеся правди – це найкраща політика.

Ви ніколи не зможете знайти щастя в стосунках, в яких багато брехні. Завжди намагайтеся підтримувати чесну політику з коханою людиною. Все повинно бути відкрито і прозоро, без будь-яких підводних каменів.

5. Не бійтеся піддаватися ребячеству часом.

Не боріться з почуттям ніяковості. І не бійтеся здатися дурним. Це абсолютно нормально дати волю ребячество разом з коханою людиною. Це показує, що ви відчуваєте себе комфортно і довіряєте один одному.

Якщо ви постійно тримайте себе в руках і ведете себе жорстко, то це неприродно. Не сприймайте життя і любов занадто серйозно – це те, що завжди має приносити задоволення легко і невимушено. І трохи дитячості тут не завадить.

6. Не вибачайтеся за те, що ви відчуваєте.

Припиніть занадто часто вибачатися. Якщо ви відчуваєте, що повинні висловити щось, то дійте. Якщо ви розумієте, що ця людина вам не байдужий, то скажіть йому про це.

Досить боятися власних думок і реакції у відповідь. Вам не потрібно вибачатися за те, що ви вважаєте правильним.

7. Дозвольте собі стати уразливим.

Це трохи суперечливий пункт, але такий крок показує вашому партнерові те, що ви довіряєте йому. Звичайно ж, це повинно бути взаємно. Інакше, ви ризикуєте постраждати від обману. Так, вразливість – це прояв слабкості.

І люди в основному полюють саме за цим. Але ви ніколи не зможете випробувати любов по-справжньому, без цього кроку. Вам доведеться в якійсь мірі відкрити себе.

Вам потрібно відкрити своє серце іншої людини. В іншому випадку, ви так і не зрозумієте, наскільки сильною може бути любов.

8. Іноді потрібно дійсно бути спостережливим і звертати увагу на деталі.

Будьте завжди пильні. Так, це непогано, якщо ви вірите в людей і бачите в кожному з них частинку добра. Однак, не можна заперечувати, що сьогодні нам частенько можуть зустрітися далеко не самі доброзичливі люди.

Вони можуть спробувати маніпулювати вами. І це ж стосується тих, хто намагається побудувати з вами відносини. Звертайте увагу на деталі, щоб захистити себе від ризиків.

9. Несіть відповідальність за свої дії.

Примиріться зі своїми недоліками і несіть відповідальність за свої вчинки. Вчіться на помилках і не дозволяйте собі надмірно розслаблятися. Якщо ви дуже горді, щоб визнати свої слабкості, тоді ви ніколи не будете рости як особистість.

Ви ніколи не станете тією людиною, з яким хотілося б прожити довго і щасливо.

10. Не нав’язуйте себе очікування інших людей щодо вас.

Так, важливо іноді прислухатися до порад інших людей, які в силу свого віку або положення можуть дати вам цінну пораду. Але в кінцевому рахунку, ви повинні жити своєю головою.

Виправдовуйте тільки ті очікування, які ви самі для себе сформували. Якщо ви дозволите іншим нав’язувати свої ідеї щодо вас, то ви втратите свободу і не зможете спокійно вибудовувати нові відносини.

Джерело.

facebook