fbpx

10 типів жінок, на яких не хочуть одружуватися чоловіки

Деякі манери поведінки жінок лякають і відштовхують чоловіків.

Експерт з міжнародних відносин, автор книг і творець мобільного додатка для знайомств Саманта Деніелс на основі професійного досвіду виділяє 10 типів жінок , на яких чоловіки одружуватися не хочуть, – пише NV Style.

Жінка-педагог. Коли чоловік зустрічає таку жінку і чує її добрі поради, спершу йому здається, що вона про нього дбає і підказує, як вчинити краще.

Але коли поради і моралі не припиняються, він відчуває себе школярем, який не вивчив уроки і винувато стоїть перед вчителькою. Чоловікам не подобається, коли жінка постійно читає нотації. І одружитися на такій жінці не хочуть.

Жінка, яка грає почуттями. Спочатку грайливу і неприступну жінку хочеться завойовувати. Але якщо вона буде продовжувати вважати, що весь світ, в тому числі і чоловік, у її ніг, викликати у чоловіка ревнощі і створювати всілякі “гострі” моменти, чоловік не стане цього терпіти.

Жінка, яка намагається змінити чоловіка. Така жінка каже, що любить чоловіка таким, яким він є. Але насправді потихеньку намагається підкоригувати його музичні уподобання, оновити гардероб і вирішувати, з якими друзями йому варто спілкуватися, а з якими – ні.

На жінці, яка не поважає індивідуальності чоловіки, одружуватися не хочуть.

Ревнива і недовірлива жінка. Коли жінка насторожена будь-якими діями чоловіки, так його ревнує і дорікає, чоловікові з часом набридає виправдовуватися. Він відчуває себе несправедливо звинуваченим і не хоче пов’язувати з цією жінкою все своє життя.

Читайте також: ЩО ПОДАРУВАТИ НА ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В 2017 РОЦІ

Жінка, яка цілком і повністю присвячує себе чоловікові. Жінка, в житті якої не відбувається нічого, крім відносин з чоловіком, яка приділяє йому весь свій час і вимагає такої ж віддачі, частіше за все не підходить на роль дружини.

Чоловікам подобається, коли жінка теж чимось захоплюється, коли вона – особистість з власними інтересами.

Жінка, у якої не склалися стосунки з батьком. Такі жінки зазвичай зустрічаються з чоловіками постарше, намагаючись в глибині душі знайти в ньому батька, а не хлопця або чоловіка. Спочатку чоловікам подобається, що така жінка відкрито відповідає на всі питання і проявляє щиру доброту.

Але коли чоловік хоче займатися з нею cekcoм і створювати серйозні відносини, він розуміє, що жінка застрягла в підлітковому віці і чекає, коли “тато” її помітить, похвалить.

Жінка, яка все обговорює з мамою. Спочатку чоловікові подобається, що жінка підтримує близькі стосунки з родиною. Але коли він усвідомлює, що вона не може прийняти жодного важливого рішення, не порадившись з мамою, це починає насторожувати і дратувати.

Чоловік не хоче, щоб майбутня теща втручалася в життя його родини.

Жінка-сплетница. Коли жінка цікавиться життям всіх навколо, постійно бреше і жартує про знайомих, спочатку чоловіка це тішить. Але потім він замислюється про те, що вона говорить про нього ж за його спиною.

Жінка, яка вічно порівнює себе і чоловіка з іншими. Коли жінка постійно нарікає, що у сусідів нова машина, у колеги на роботі висока зарплата, а у продавця в магазині струнка фігура, на чоловіка тиснуть ці порівняння і він не хоче жити з такою жінкою.

Вічно худне жінка. Як правило, чоловіки люблять смачно і ситно поїсти. Коли вони зустрічають жінку на дієті, спочатку їм це подобається, адже вони думають, що їх дівчина завжди буде стрункою і красивою.

Потім, коли чоловік помічає, що жінка надто стурбована своєю вагою і влаштовує істерику через зайві 200 грамів, йому перестає подобається її залежність від правильного харчування. До того ж, є удвох приємніше, ніж поодинці.

You cannot copy content of this page