fbpx
Цікаве
10 відвертих істин про стосунки, які ви не повинні забувати. Ставтесь до людей так, як хочеш, щоб ставилися до вас!

Коли зустріаєш нову людину і  в тебе виникають почуття до певної людини, ти завжди переживаєш. Все розвивається поступово – знайомство, побачення і ось вже любов стукає до вас у двері і так далі.

І все це може відбуватися протягом тиждня! Так, все спочатку все чудово, кожен день дарує нові враження і райдужні перспективи.

Але проходить місяці,рік і всі емоції від перших зустрічей кудись випаровуються. І найголовніша проблема – ви не знаєте, чому так відбувається. Джерело

Реальність приходить в життя, і ви починаєте розуміти, що не були готові до неї. Ось чому так важливо слідувати декільком правилам перш, ніж робити одну людину центром всесвіту і цілком віддаватися лише одним почуттям.

1. Всьому є причина

Кожен день у нашому житті з’являються нові і різні люди. І це не випадково. Кожна зустріта людина несе з собою унікальний досвід, який так чи інакше вплине на ваше життя.

Тому, розглядайте всі ваші стосунки як певну можливість для самореалізації, шанс стати мудрішими і досвідченішими, ніж вчора, або просто реалізувати власні бажання.

2. Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе

Деякі люди, як правило, концентруються на власних бажаннях, забувають про оточуючих, які теж можуть очікувати чогось в свою сторону.

Якщо ви завжди будете скаржитися, кричати і звинувачувати свого партнера у всьому тому, чого він не зміг вам дати, то не варто очікувати щоденних зізнань у коханні і яскравих ніжних почуттях.

3. Не змушуйте себе тримати кого-небудь у своєму житті

Іноді трапляється таке, що правда дивиться вам прямо в обличчя, але ви просто не можете або не хочете цього приймати. Ваші стосунки давно пропали.

Ваш партнер вже не відповідає тою взаємністю, як раніше. Це явна ознака того, що все ще близька для вас людина хоче піти. І лише ваша наполегливість і небажання відпускати утримують його поруч.

Якщо хтось не хоче бути з вами, ніщо з того, що ви говорите або робите, не утримає партнера поруч надовго. Вистачить просити і сподіватися. Вистачить благати залишитися. Це лише ускладнює життя вам двом. Пора вже відпустити і продовжувати жити далі.

4. Люди змінюються, і ви не можете звинувачувати їх у цьому

Людські почуття, думки і навіть сама особистість з часом змінюється. Це природньо. Буває, що ці зміни настільки сильно змінюють характер, що ви не бачите в партнерові тої самої близької людини.

Ви можете продовжувати жити минулим, втішаючи себе приємними моментами, які були колись. Але в глибині душі стає зрозуміло, що все це не те і фарби зблідли.

У такій ситуації ви не повинні нікого звинувачувати. Просто потрібно зрозуміти, що тепер все змінилося і ваші стежки розійшлись.

5. Стосунки вимагають великих жертв

Ніщо у світі не ідеально, в тому числі і ваші стосунки. Іноді вам потрібно йти на компроміс. Навчіться ставити чужі потреби вище власних.

Звичайно, на це треба багато часу, але саме такий підхід подарує вам тривалі і незабутні емоції. До досконалості потрібно прагнути.

6. Вчіться прощати

Деякі люди вважають, що вміння прощати – це ознака слабкості. Але це не так. Абсолютно кожна людина допускає помилки, і кожна з них повинна отримати шанс виправитися.

Якщо ви будете налаштовані на розрив відразу після найменшої помилки, то не варто навіть думати про серйозні стосунки. Це просто неможливо.

Це означає, що ви достатньо сильні, щоб ігнорувати негативні емоції і завжди дивитеся вперед в будь-якій ситуації. А що може бути краще цього?

7. Не витрачайте час на даремні суперечки

На початку стосунків люди схильні більш лояльно ставитися до того, що говорить або робить партнер. Але через деякий час, коли ейфорія проходить, можна досягти точки непорозуміння.

Ви повинні зрозуміти, наскільки було б простіше життя, якщо б люди просто пропускали подібні дрібні непорозуміння. Таким чином, все стає легким і зрозумілим, а почуття не згасають.

Не потрібно витрачати час на безглузді суперечки. Часом, досить навчитися заглушати власне его. Замість цього, краще просто промовчати і подарувати коханій людині прості, але такі важливі обійми.

8. Не варто чекати, що чоловік зміниться так, як вам того хочеться

Любіть свого партнера за те, що він є, а не за те, що ви можете змінити в ньому. Кожна людина унікальна і має свій власний набір недоліків і достоїнств.

Тому, якщо ви відчуваєте, що ніколи не зможете прийняти ці якості, це не його вина. Вся проблема у вас самих. Точніше, у вашому сприйнятті і поглядах на життя.

9. Відпускайте непотрібних людей

Є такий тип людей, який лише виснажує вас, ніби забирають весь позитив. Вони можуть бути грубими, надмірно гучними або просто некомфортними.

Не треба втішати себе думкою, що ви зможете змінити їх поведінку. Просто викресліть таких людей зі свого життя і продовжуйте йти вперед. Це не так складно, як здається.

10. Цінуйте людей, які ніколи не покидали вас

Не забувайте говорити близькій людині, як сильно її любите. Неважливо скільки ви разом: рік, два або десять років. Цей чоловік дарує вам щастя, а значить він заслуговує хоча б цих слів.

Якщо ця людина ніколи не покидала вас у важку хвилину, завжди підтримувала в будь-яких ситуаціях, то за це варто боротися. Такі почуття потрібно цінувати. І не треба боятися говорити про це вголос!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page