fbpx
Цікаве
15 корисних властивостей перекису, про які ви не знали. Застосування перекису водню в різних побутових справах стало для багатьох відкриттям. Спробуйте і ви!

Застосування перекису водню в різних побутових справах стало для багатьох відкриттям. То ж прочитайте статтю і  спробуйте ви. Джерело.

1. Перекись, допоможе видалити плями з білої тканини. Трохи перекису нанесіть на пляму і потріть її – результат вас здивує!

2. Також додайте перекис у воду для миття підлоги, і ваша дерев’яна підлога буде блищати!

3. Щоб убезпечити рослини від будь-яких шкідників і грибка, а ще зміцнити їх імунітет, потрібно обприскувати рослини слабким розчином перекису (25 г 3% -го розчину перекису на 1 л води).

4. Щоб надати волоссю блиск і пишність, необхідно, перед тим як мити голову, зробити розчин з води і перекису і нанести на волосся. Далі помийте голову, як зазвичай.

5. Дієвий засіб проти пестицидів! Додайте в холодну воду трохи перекису і потримайте там фрукти.

6. Хочете очистити стільницю без хімії? За допомогою перекису дуже легко очищається навіть найбрудніша стільниця.

7. Хочете, щоб холодильник виблискував, помийте холодильник з перекисом. Ви будете робити так постійно!

8. Щоб відбілити зуби і знезаразити ротову порожнину, прополощіть рот перекисом водню. Дуже корисно робити це 3 рази в день!

Але у  деяких людей може бути алергія на перекис водню, тому необхідно перевірити свою реакцію: нанесіть краплю засобу на невелику ділянку шкіри на внутрішній частині ліктя.

9. Ткож перекис, допоможе легко очистити ванну від грибка. Перед прибиранням нанесіть засіб на проблемні місця і залиште на годину. Про грибок ви забудете надовго.

10. Щоб позбутися від жирної шкіри, необхідно використовувати перекис водню для протирання обличчя. Це прекрасний профілактичний засіб проти прищів.

11. А щоб ідеально очистити вуха, змішай невелику кількість перекису і оливкової олії.

12. Перекис, прекрасний засіб для лікування грибка, потримавши ноги в розчині перекису водню ви забудете про цю хворобу.

13. Перекис допоможе вам впоратися з плямами на махрових рушниках і поверне їм пристойний вигляд.

14. Щоб запобігти виникненню слизу і грибка в акваріумній воді, знадобиться крапелька перекису. Рибам і черепахам вона не зашкодить!

15. Щоб позбутися неприємного запаху, коли прибираєте, використовуйте перекис водню!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page