fbpx

Коли чоловік пішов від мене до іншої жінки, я присвятила своє життя дитині, але я тоді не знала, які гіркі слова почую від доньки через 10 років. Я не відчувала наближення бурі та найчорнішої смуги у своєму житті. Моя дівчинка росла черствою дочкою і мало приділяла мені часу. Відчуваю, що на свята буду зовсім сама

Коли чоловік пішов від мене до іншої жінки, я присвятила своє життя дитині, але я тоді не знала, які гіркі слова почую від доньки через 10 років.

Історія нашої родини непроста. Хоча критичні події минули вже давно, вони досі нам відлунюють. Мій чоловік пішов до своєї молоденької фіфи, коли донечці було лише 9 років.

Ця подія сильно вразила мене. Я зациклилася на дочці, щоб хоч якось угамувати свій відчай, які заповнили душу. Я ж була закохана у Марка з підліткових років. Ми жили душа в душу, і я не знала, що Марк зраджує наліво й направо.

Коли я дізналася, що скоро у нас народиться Настуня, я була на сьомому небі від щастя. Я не відчувала наближення бурі та найчорнішої смуги у своєму житті.

Донечка народилася, і я зовсім перестала помічати, що відбувається довкола. Дев’ять років я прожила, вкладаючи в дочку всю свою любов і віддаючи їй повністю свою увагу.

На жаль, Марку моєї любові і раніше було мало, а тепер він зовсім перестав її відчувати. Почасти він говорив на дочку, що забрала в нього дружину. Думаю, чоловік просто боявся сказати, що не готовий до такої відповідальності як дитина.

Коли Настуні виповнилося 9, Марк від нас пішов. Він сказав, що йде до своєї коханої, хоча він просто вже не міг витримати наш спільний спосіб життя. Тепер я розумію, що йому хотілося відчувати поряд люблячу дружину, а не завжди стурбовану донькою мати.

Я пізно зрозуміла, що справжньою причиною розлучення були не інші жінки, а я сама. Саме моя поведінка стала останньою краплею.

Ось тільки я відмовилася приймати правду, на жаль. Я викреслила з життя Марка і поринула в материнство ще більше.

Минули роки, і тепер все своє колишнє невдоволення на чоловіка я перенесла на Настю. Але моя дівчинка росла черствою дочкою і мало приділяла мені часу.

Я не могла прийняти той факт, що Настя вже доросла і має своє життя. Всім подругам я розповідала про недбале ставлення доньки до мене. Звичайно, подружки їй співчували.

Хоча Настя не раз брала відпустку по догляду за мною, постійно відлучалася з роботи і нерідко відмовлялася від друзів. Все для того, щоб я не відчувала себе самотньою. Але мені цього було мало.

Якось вона не витримала і прямо сказала мені кілька гірких слів. Настя була втомленою і вимотаною після довгої наради з начальством. А вдома ще я їй влаштувала сцену. Вона крикнула:

– До речі, я не просила себе народжувати! У тебе з татом і до мене були проблеми. Навіщо все посилювати ще й народженням дитини? Насправді ти та ще егоїстка, мамо. Ти завжди думала лише про свої потреби. Батька не любила, а в мені просто шукала втіху. Чудово розумію, чому він від тебе втік!

Звісно, Настя потім пошкодувала про свої слова і вибачилася. Але після того випадку, який стався кілька місяців тому, вона почала все більше відсторонюватися від мене, намагаючись розділити наше життя. А тепер і зовсім переїхала до свого молодого чоловіка на орендовану квартиру.

Мені дуже сумно, відчуваю, що на свята буду зовсім сама.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page