fbpx
Шоу-бізнес
18-річна донька Кості Меладзе, що прославилася на “Голосі країни”, зізналася, чи планує після перемоги повертатися в Україну

18-річна донька Кості Меладзе, що прославилася на “Голосі країни”, зізналася, чи планує після перемоги повертатися в Україну

Молодша донька Костянтина Меладзе Лія засвітилася в українському шоу-бізі завдяки “Голосу країни”, але зйомки проєкту призупинили через війну. Зараз дівчинка в Італії.

Діти Костянтина Меладзе від першого шлюбу жили в Києві, тож війна застала їх у столиці. Лише 3 березня, на восьмий день наступу Росії, Лія Меладзе втекла за кордон. 18-річна дівчина виїхала до Італії, але дуже хоче повернутися в Україну.

Коли Лія Меладзе повернеться в Україн

“Як тільки мені дозволять мої батьки, у цю ж мить. Ми всі хочемо бути разом якомога швидше. Я рвалася до Києва однією з перших взагалі, але зрозуміла, що зарано”, – розповіла Лія.

Однак в Україну донька Меладзе приїде ненадовго. У вересні 2022 року вона летить вчитися музиці у США, а після навчання обіцяє повернутися додому.

“Де народився, там і згодився. Будемо робити неймовірно красиву музику всі разом і просувати індустрію, бо наші голоси мають бути почутими та наші здібності мають бути побаченими”, – запевняє дівчинка.

Фото – скріншот з відео