fbpx
Суспільство
19 червня Володимир Зеленський постане перед судом у Хмельницбкому: за що судитимуть президента? Подивимося, чи розповсюджується Закон на високих посадовців так само, як і на простих людей.

Судитимуть очільника держави Володимира Зеленського за заборонене кавування в компанії посадовців в Хмельницькому.

Суд у Хмельницького розгляне адміністративний протокол про порушення карантину, в якому звинувачується президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє видання Ракурс.

Нагадаємо, мова про резонансний випадок, коли голова держави і кілька нших топ-посадовців відвідали кафе під час робочої поїздки в Хмельницьку область. За законом, 3 червня заклади громадського харчування могли приймати клієнтів лише за столиками на літньому майданчику, але Зеленський з компанією пили каву всередині приміщення.

Адмінпротокол, який склала поліція, розгляне суддя Місінкевич. Це буде перше засідання Хмельницького міськрайонного суду 19 червня, воно розпочнеться о 9.00.

Володимир Зеленський має відповісти за порушення ст. 44−3 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину), президенту загрожує штраф на суму від 34 до 170 тис. грн.

А діло було так. В компанії із президентом каву  у Хмельницькому пили глава ОП Андрій Єрмак, його перший заступник Сергій Трофімов, головний санлікар Віктор Ляшко, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, мер міста Олександр Сімчишин.

На зауваження поліції учасники кавування спочатку спробували заперечити факт порушення ними карантинних норм, але згодом у поліції заявили, що склали на президента Зеленського адмінпротокол за порушення карантину.

Що ж, почекаємо і побачимо, чи розповсюджується Закон на високих посадовців так само, як і на простих людей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, beztabu.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook