fbpx
Шоу-бізнес
19-річна донька Олени Кравець заразі перебуває в Києві і днями влаштувала імпровізовану фотосесію на вулицях української столиці: замилувала вродою

Донька зірки “Кварталу 95” Олени Кравець Марія місяць тому повернулася до України.

Так, 19-річна донька акторки Олени Кравець Марія наразі перебуває в Києві і днями влаштувала імпровізовану фотосесію на вулицях української столиці.

На сторінці в Instagram дівчина поділилася серією знімків, зроблених на плівку. Автором фото виступив друг Марії Віктор.На знімках донька Кравець постає у широких штанах молочного кольору з високою талією та чорній короткій футболці. Образ дівчина доповнила жовтими кедами та сріблястою сумочкою.

“Віктор + плівка = красиві фотокартки”, – підписала знімки Маша.Своєю чергою, зіркова мама не оминула увагою пост доньки: “Машочек, ви тут і є сама молодість! Дуже гарні фото! Віті привіт. Плівка форева!” – написала Кравець.

Зазначимо, декілька тижнів тому Олена Кравець поділилася, що разом з молодшими дітьми, 6-річними двійнятами Катею та Іваном наразі перебуває в Болгарії. Разом з ними там і мама чоловіка Олени – Сергія. А от старша донька Кравець, 19-річна Марія, прийняла рішення повернутися до Києва.

Цікаво, що коли дівчина