fbpx

20 речей, яких треба позбутись до Нового року

До настання Нового року залишилося зовсім трохи, а значить саме час підбивати підсумки, ставити цілі і позбавлятися від усього зайвого, що заважає жити. І мова сьогодні не про речі (хоча прибирання в будинку може привести до приголомшуючих результатів).

Чи часто ви відчуваєте емоційну напругу, страхи, тягар невирішених проблем, провини, жалю про минуле? Час взяти себе в руки і нагадати, що все це лише негативні думки, які заважають жити!

Звичайно, у всіх бувають непрості життєві обставини. Але потрібно пам’ятати, чого варто прагнути щодня.

1. Відпустіть думки, які заважають вам відчувати свої сили і можливості.

2. Відпустіть почуття провини, яке заважає вам робити те, що вам дійсно хочеться.

3. Відпустіть страх перед невідомим. Зробіть один маленький крок, і ви побачите, як новий шлях сам розкриється перед вами.

4. Відпустіть жаль. У певний момент життя думка «Мені все одно» буде вам необхідна.

5. Відпустіть занепокоєння. Турбуватися – те ж саме, що просити про те, що вам не потрібно.

6. Відпустіть звинувачення на адресу інших людей. Самі несіть відповідальність за своє життя. Якщо вам щось не подобається, у вас є два варіанти: прийняти це або змінити.

7. Відпустіть думки про те, що з вами щось не так. Ви потрібні світу таким, який є.

8. Відпустіть думки про те, що ваші мрії не важливі. Завжди прислухайтесь до свого серця.

9. Відпустіть звичку постійно брати всі зобов’язання на себе. Не витрачайте на це всі сили, в першу чергу подбайте про себе. Тому що ви важливі.

10. Відпустіть думки про те, що всі інші щасливіші, успішніші і кращі, ніж ви. Ви знаходитесь там, де вам потрібно бути. Ваш життєвий шлях розкривається для вас якнайкраще, потрібно лише йти до мети.

Читайте також: “Коли українська пенсіонерка живе краще, ніж ти”, – відео з бабусею-українкою вразило росіян

11. Відпустіть думки про те, що все в світі можна розділити на правильне і неправильне, чорне і біле. Насолоджуйтесь контрастами і цінуєте різноманітність життя.

12. Відпустіть своє минуле. Прийшов час рухатися далі і створювати нову історію.

13. Відпустіть думки про те, що ви не там, де повинні бути. Ви знаходитесь саме там, де вам потрібно бути, щоб відправитися туди, куди ви хочете. Просто почніть задаватися питанням, куди ви хочете йти.

14. Відпустіть злість на колишніх коханих і сім’ю. Всі ми заслуговуємо щастя і любові. Якщо любов закінчилася, це не означає, що її не було.

15. Відпустіть бажання зробити більше і бути чимось більшим. На сьогодні ви зробили все, на що здатні, і цього достатньо.

16. Відпустіть бажання все знати наперед. Ви все дізнаєтеся, коли будете йти своїм шляхом.

17. Відпустіть проблеми з грошима. Складіть план, щоб позбутися від боргів, і зосередьтеся на своєму фінансовому благополуччі.

18. Відпустіть бажання врятувати або змінити людину. У кожного свій власний шлях. Найкраще, що ви можете зробити, – працювати над собою і перестати направляти всю свою увагу на оточуючих.

19. Відпустіть спроби отримати схвалення від кожного. Ваша унікальність робить вас особливим.

20. Відпустіть ненависть до себе. Ви – це не ваша фігура і не цифра на вагах. Зрозумійте, хто ви, і пам’ятайте, що світ потребує вас таким, яким ви є.

Цінуйте себе!

You cannot copy content of this page