fbpx
Суспільство
21 червня – День літнього сонцестояння 2022: що цей день несе україні і кожному з нас, значення, традиції та прикмети дати: вранці вмивалися росою, щоб зміцнити здоров’я та продовжити красу

21 червня – День літнього сонцестояння 2022: що цей день несе україні і кожному з нас, значення, традиції та прикмети.

Вже дуже скоро настане день літнього сонцестояння – ця подія відбувається лише раз на рік. Цей день має бути максимально продуктивним, оскільки сонце нас радуватиме тривалий час.

Щороку ця подія припадає на 21 червня. Виняток тільки для високосного року – тоді найдовший день на рік припадає на 20 число. У 2022 році цей день випадає на вівторок.

Головна особливість цього дня – сонячна активність. Найближча до Землі зірка 21 червня радуватиме нас своєю присутністю на небі 16 з половиною годин.

Сонце досягає найвищої точки над землею. Багатьом може здатися, що світило не рухатиметься протягом дня і застигне в одній точці.

З цього дня на північній півкулі нашої планети розпочинається тропічне літо. З 22 червня час перебування сонця в небі зменшуватиметься до 22 грудня – тоді настане день зимового сонцестояння.

Що можна і не можна робити у цей день

Наші предки вірили, що ця подія дуже містична. Традиційно вранці вмивалися росою, щоб зміцнити здоров’я та продовжити красу.

Прокидатися краще зі сходом сонця – загадане в цей момент бажання має обов’язково здійснитись.

Сонячний день – чудовий привід для радості. Варто уникати сварок, а також негативних думок. Саме час духовно очиститись і думати лише про хороше.

Рекомендується зайнятися улюбленою справою або присвятити день духовному зростанню.

Ритуали та звичаї

Потрібно випити трав’яний чай із медом та насолодитися цим днем. Щоб задобрити небесне світило, можна вбратися у світлий одяг, а також жовтих чи зелених відтінків. Наші пращури вірили, що від цього врожай буде тільки кращим.

Якщо є можливість і це не суперечить безпеці – можна з’їздити в ліс з близькими та друзями або провести весь день у своєму саду, насолоджуючись природою навколо.

Предки наші вірили, що люди, які народилися 20 або 21 червня, мають велику енергетичну силу і можуть наврочити.

Якщо вранці спостерігається багато роси – чекайте на хороший урожай восени;

Багато зірок уночі – до вдалих походів по гриби до лісу;

Похмура та дощова погода – до поганого врожаю;

Прокинувся до сходу сонця – буде міцне здоров’я до наступного літа.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.