fbpx
Суспільство
3 червня – день Ангела Олени. Щастя вам, кохання, благополуччя і успіху!

Сьогодні вітають усіх жінок, яких звуть Олена. Ім’я з грецької перекладається як “обрана”, “світла”. День Олени відзначається кілька разів на рік.

Ім’я Олена у багатьох асоціюється з давньогрецькою героїнею Оленою Троянською, через яку розгорілася Троянська війна, описана Гомером.

У християнській традиції особливо шанується свята рівноапостольна Олена Константинопольська, мати римського імператора Костянтина Великого. Велика правителька Київської Русі княгиня Ольга прийняла хрещення під ім’ям Олена (у 955 році).

У році 10 днів, на які припадають іменини на честь різних Олен. Святкувати слід ту дату, яка ближча до Вашого дня народження. Це й буде Ваша свята покровителька.

Яка вона, Олена?

Олена товариська, сприйнятлива, життєрадісна, цікава, турботлива, уважна і довірлива. У носіїв цього імені дуже розвинене почуття вірності і справедливості. Олені властивим є вроджене відчуття прекрасного.

Привітайте сьогодні Ваших рідних і знайомих з ім’ям Олена:

З днем ​​Ангела, Олено,
щасливою н​айбільше будь.
Нехай сили всього світу
помічними тобі будуть:

подарують натхнення,
здоров’я несуть
і з кожною миттєвістю
тобі успіх дають!

***

З днем ​​Ангела! Нехай він допомагає,
від бід і негараздів стереже і оберігає!
Усі неприємності згладить
і за здоров’ям твоїм пильно стежить!

Ти йому помагай – усміхайся взірцево
і від щастя сяй, як зірка на небі!
З надією і вірою не розставайся
і в тому, що він поруч – не сумнівайся!

***
Розкриє Ангел крила,
собою завжди захистить:
від тяжкої думи брили,
від смутку і образи – вмить.

Він сніжним пір’ям
вкриє, зцілить.
І тихим ніжним голосом
тебе підбадьорить.
З днем ​​ангела, Олено.

Нехай добром променітиме
у твоїх очах сповнене,
мов вогник свічки, твоє ім’я.

Привітання в прозі:

Вітаю тебе з днем ангела. Нехай твій охоронець завжди буде з тобою, нехай твоя сила ні на мить не ослабне, нехай твоя краса ні на хвилину не згасне. Бажаю з доброї надією йти тільки вперед і неодмінно домагатися своїх цілей.

***
Олено, вітаю тебе з днем ​​ангела! Бажаю тобі благополуччя і успіху. Хороших друзів і прекрасних знайомих. Красивого кохання, взаємних почуттів, широких поглядів і великих досягнень!

***
З днем ангела, мила, чарівна, прекрасна Олено. Нехай твій охоронець береже тебе від бід і хвороб, нехай у твого ангела будуть неймовірно великі крила, які завжди вкриють тебе від заздростей і печалі. Бажаю тобі, Оленочка, завжди залишатися сильною, вольовою, сміливою, доброю, натхненною, щирою, люблячою, коханою і гідною щастя!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook